×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
15. marts, 2015
Drukāt

“Ziedot.lv”: ik gadu Latvijā 2000 mazuļu piedzimst nabadzīgās ģimenēs (16)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 000 bērnu, no kuriem aptuveni 2000 piedzimst ģimenēs, kurām pietrūkst līdzekļu, lai bērnam nodrošinātu visu praktiski nepieciešamo, paziņojumā informē labdarības portāls “ziedot.lv”.

Organizācija 18.martā iepazīstinās ar jauno akciju “Palīdzīgi trūcīgiem mazuļiem”, ko īstenos sadarbībā ar veikalu tīklu “Maxima Latvija”.  Tā ir jauna iniciatīva, kas sniegs palīdzību jaundzimušo bērnu ģimenēm.

Pasākums norisināsies plkst.11 “Ziedot.lv” Labdarības mājā, Krišjāņa Barona ielā 59/61.

Pasākumā piedalīsies “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta un pārstāvji no reģionu labdarības organizācijām, kas varēs pastāstīt sīkāk par reālo situāciju dažādos reģionos. Tāpat arī pasākumā piedalīsies projekta sadarbības partneri.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Kur var ziedot drebites Ventspili.Ir ļoti daudz zīdaiņu drebites un arī lielākiem bērniem.

 2. Pirmkārt, “nabadzība” ir relatīvs jēdziens. Otrkārt, nav skaidrs kur tad ir problēma — vai tajā, ka šajā valstī dzimst bērni par spīti nabadzībai vai tajā, ka šajā valstī cilvēkiem nav naudas, lai visas ģimenes varētu pilnvērtīgi nodrošināt savas atvases? Atrisināt to var ittin viegli — nebūs bērnu, nebūs arī valsts un problēma.

 3. Kāpēc ielikta bilde no Indijas vai Pakistanas?

  • Tapēc, ka žurnālistam/-ei ir vieglāk atrast bildes “Google search” nevis aiziet un paskatīties kā tad patiesībā dzīvo bērni nabadzīgajās ģimenēs Latvijā.

 4. Nevar būt,tā ir provokācija,Dombrovskis visai Eiropai ir sastāstijis,kad šeit ir paradīze un ekonomika lec uz priekšu kā tīģeris.

 5. tie bērni bildē no Pakistānas…..,priekš LV nedaudz par nosauļotiem.

 6. Nejiešu uz maximu un nekādus produktus tur netaisos pirkt jo tas ir leišu veikals,mūsu valsts zemniekiem par piena kvotu pārsniegšanu draud ar lieliem sodiem,bet pašu bērniem nav ko ēst,netaisos atbalstit polu un leisu veikalus,rimi,supernetto,maxima.Der atcerēties ka poli neliek pvn21%uz eksporta produkciju lauksaimniecības izcelsmes.

  • Ja valsts iekasētu vairāk naudas no bagātniekiem caur Progresīvo ienākuma nodokli, tad kasē būtu vairāk naudas trūcīgo atbalstīšanai. Arī 21% PVN ir nasta, ko vairāk izjūt trūcīgie un kas bremzē Latvijas eksportu.

 7. Es arī zinu ģimenes,kur tiek nauda pat nodzerta un par bērnu pat nedomā,bet nejau visas ģimenes mērīsim pēc vienas mērauklas,ir ģimenes kuras raujas melnās miesās lai bērni necieš.Man pašai ir 5bērni un tagad savas un mazākā bērna veselības dēl nestrādāju,dzīvojam no rokas mutē,bet nesūdzos,jo ir bijis vēl sliktāk.tā kā nav ko skaust ja kādai ģimenei palīdz.

 8. Būsim precīzi! Atbildēt

  atvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 000 bērnu, no kuriem aptuveni 2000 piedzimst ģimenēs, kurām pietrūkst līdzekļu, lai bērnam nodrošinātu visu praktiski nepieciešamo, paziņojumā informē labdarības portāls “ziedot.lv”.
  ————————-
  Dimantas k-dze, Latvijā 87,02 % ģimeņu ir …NABADZĪGAS!
  Sākot ar skolotāju, policistu, glābēju ģimenēm un beidzot ar Lielveikalu darbinieku un bezdarbieku(10,7%) ģimenēm!
  Tātad vismaz 10 000 bērnu ir dzimuši …NABAGU ģimenēs!
  Protams, tas ir labi, ka Organizācija 18.martā iepazīstinās ar jauno akciju “Palīdzīgi trūcīgiem mazuļiem”, ko īstenos sadarbībā ar veikalu tīklu “Maxima Latvija”. Tā ir jauna iniciatīva, kas sniegs palīdzību jaundzimušo bērnu ģimenēm.

 9. nabadzība ,nav slimība.cik vērojumi liecina ,tad tiem it kā no sociālā riska ģimenēm tiek vairāk,nekā divi strādājoši vecāki spēj nopelnīt.drēbes viņi var ar dakšām kraut.sīkučiem visiem planšetes nagos.

 10. Labi, ka vinji piedzimst! Tagad, kad tauta draud iet mazaakumaa mums ir jaapriecaajaas par katru beernu, kas Latvijaa piedzimst. Un ne vienmeer ir jaagaida valsts paliidziiba. Arii kaiminjsh kaiminjam var daudz paliidzeet. Jeb vai turiigie latvieshi grib, lai naakamaa paaudze reiz dziivotu starp sveshiniekiem?

  • Kaimiņš kaimiņam var palīdzēt….tā nav slikta doma ,darbība,bet…zinu ģimeni,kur bija 4 bērni viens pēc otra ,nu jau daudz apm 15-18 gadus atpakaļ,bet tas nav svarīgākais.Lieta tāda ,ka mēs vairāki kaimiņi devām viņiem visu ko varējām pārtiku,drēbes ,gultas veļu u.t.t. bet kā bija tukšums,tā arī palika,kad gultas veļa palika labi savalkāta,sieviņa/māte to veļu nemazgāja ,bet GAN aiz kūtiņas apraka,Kad viņas kaimiņiene jautāja ,kāpēc nemazgā-atbilde:gan jau kāds iedos…
   Visi jau nav vienādi,bet personīgi es palīdzu tikai tādam cilvēkam,kuru tieši pazīstu un zinu ,ka tā tiešām būs palīdzība,anonīmi nepalīdzu nevienam.

 11. ES jau zinu tās “nabadzīgās” ģimenes. Dzīvo uz bērnu un sociāliem pabalstiem. Galvenais, lai nav jāstrādā. Kāpēc man jāziedo sliņķu ģimenēm?

  • Ne jau visas nabadzigas gimenes dzivo uz pabalstiem. Ir vecaki ,kas pelna, bet algas zemas. Ari sadas gimenes izaug kartigi cilveki, kuri agri ir iemacijusies vienam par otru rupeties. Tadi berni ari neies otram darit pari. Tiesi bagato vecaku bernini atlaujas izsmiet citus un nodarit pari vajakiem. Mums visiem vairak ir jaiemacas vienam otru cienit un nesedet uz sava naudas maisa!
   Man berni dzivo arzemes un tur berni ir daudz sirsnigaki un draudzigaki skola.

  • Mēs ielaidām mūsu mājā laukos ,ne tik tālu no Rīgas, ģimeni ,pilnīgi par brīvu,bet lai saskaldītu jau savesto malku ,viņu pašu vajadzībām….tas par grūtu.Izdedzināja visu,kas bija malkas šķūnī un vēl sāka prasīt,lai mēs apmaksātu viņu nolietoto elektrību,visu māju aizd…a līdz nepazīšanai. Protams tādus ,,lopus” patriecām,nekad vairs negribu nevienu klaidoni žēlot,lai paši tiek galā ar savām dzīvēm un šnabīšiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+