Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. decembris, 2014
Drukāt

“Ziedot.lv” no LVM saņem 100 000 eiro Dāvja ārstēšanai

Foto - Bērnu slimnīcaFoto - Bērnu slimnīca

“Ziedot.lv” saņēmuši 100 000 eiro lielo ziedojumu no valsts uzņēmuma “Latvijas Valsts meži” (LVM) Dāvja ārstēšanai, informēja “Ziedot.lv” pārstāve Ilze Ošāne.

“Vakar [ceturtdien] saņēmām no “Latvijas Valsts mežiem” ziedojumu, ko uzreiz pārskaitījām Bērnu slimnīcas fondam, lai ASV klīnikā ienāktu maksājumi nāktu no viena konta,” stāstīja Ošāne.

Jau ziņots, ka Dāvja ārstēšanai iedzīvotāji saziedoja 241 020 eiro, bet valsts novirzīs 100 000 eiro. Ziedojumu vākšana tika sākta pēc tam, kad sākotnēji valsts atteica finansiālu atbalstu, jo normatīvie akti neparedzot ārstēšanās apmaksu ārpus Eiropas Savienības un Eiropas ekonomikas zonas.

Dāvim konstatēta smaga kombinēta patoloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem, kā dēļ veidojas neatgriezeniski vielmaiņas traucējumi un iestājas imūndeficīta sindroms. Viņu operēt piekritusi Filadelfijas Bērnu klīnika.

Paredzams, ka bērns kopā ar diviem ārstiem un mammu uz Ameriku izlidos nākamnedēļ.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+