×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Divgadniekam Kasparam nepieciešama palīdzība, lai varētu staigāt

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rotaļu lācis.

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” aicina uz labdarības izsoli, lai palīdzētu divgadniekam Kasparam staigāt.

Kaspars Dombrovskis ir mazs un aktīvs. Viņam ir iedzimtas labās kājas kaulu patoloģijas, līdz ar to bērns jau no dzimšanas ir pieradis pie tā, ka viena kājiņa ir stipri īsāka nekā otra. Šobrīd atšķirība kāju garumiem ir apmēram 12 centimetri, kas viņam stipri apgrūtina staigāšanu. Viņš grib augt liels un justies laimīgs. Latvijā viņam nevar palīdzēt, tāpēc nepieciešama ārstēšanās Vācijā un speciālu ortoprotēžu izgatavošana.

Vācijā jau ir izgatavota pirmā ortoprotēze staigāšanai, zēns to lieto ikdienā. Kaspars aug un tā ir jāpielāgo. Augustā Kasparam atkal jādodas uz Vācijas klīniku. Kopējās ārstniecības kursa izmaksas – ortoprotēžu izgatavošana, to pielāgošana un remonts ir 36 000 eiro.

Informācija portāla mājas lapā liecina, ka pašlaik Kasparam ir saziedoti 11,3 tūkstoši eiro.

31.jūlijā plkst. 14 viesnīcas “Lielupe”, Jūrmalā notiks “Lielās mīklu grāmatas” prezentācija. Izdevums ir apjomīgākais pirmsskolas vecuma bērniem adresētu literāro mīklu apkopojums latviešu un krievu valodā, kas iznācis Latvijā kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem. Grāmata ir izdota divās valodās – latviešu un krievu.

Mīklu autore ir bērnu dzejniece Svetlana Jegorova, latviešu valodā grāmatu tulkojis dzejnieks un literāts Einārs Pelšs, savukārt ilustrācijas radījusi māksliniece, Latvijas Mākslas akadēmijas absolvente Jana Nesteroviča.

“Lielās mīklu grāmatas” prezentācijas laikā būs iespēja tikties ar grāmatas veidotājiem, baudīt mākslinieku Intara Busuļa un Kārļa Lāča uzstāšanos, kā arī piedalīties labdarības izsolē, kas tiek organizēta sadarbībā ar organizāciju “Ziedot.lv”.

Labdarības izsolē ikvienam būs iespēja par ziedojumu iegādāties kādu no “Lielās mīklu grāmatas” mākslinieces Janas Nesterovičas orģinālgleznojumiem. Ienākumi no izsoles tiks novirzīti mazā divgadnieka Kaspara Dombrovska ārstēšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+