×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. oktobris, 2015
Drukāt

“Ziedot.lv” vadītājai pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa (6)

dimanta_ruta1

Labdarības organizācija “Ziedot.lv” vadītājai Rūtai Dimantai svinīgā ceremonijā piektdien pasniegta Eiropas Pilsoņu balvas Goda medaļa, aģentūru BNS Eiropas Parlamenta (EP) preses sekretāre Latvijā Signe Znotiņa-Znota.

“Ziedot.lv” vadītāju izvirzījuši EP Tautas partijas Latvijas deputāti – Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš, Artis Pabriks un Inese Vaidere. Dimantu Eiropas Pilsoņu balvas saņemšanai apstiprinājusi arī nacionālā Latvijas eiroparlamentāriešu žūrija, kurā darbojas Kalniete, Kariņš, Andrejs Mamikins un Roberts Zīle.

“Šī ir simboliska diena – šodien ir piešķirta Nobela Miera prēmija, un mēs, Latvijā, pasniedzam Eiropas Pilsoņu balvu, kas patiesībā ir “Eiropas cilvēcības “Nobela” prēmija”. Tikai 241 cilvēks no 500 miljoniem ES iedzīvotāju to jebkad saņēmuši – tas ir ļoti augsts un īpašs apbalvojums,” skaidroja Kalniete.

Rūta Dimanta , saņemot apbalvojumu, uzsvēra, ka pateicība mijas ar lepnumu un pazemību Latvijas iedzīvotāju priekša, tieši kuriem pateicoties izdevies kopā padarīt lielus, labus darbus. “Šodien es saku vislielāko paldies Latvijas cilvēkiem un savai komandai. Labdarība – tas nav kaut kas, ko mēs darām piespiedu kārtā vai ar ko jau piedzimstam. Labdarība ir mūsu izvēle, mūsu lēmums, mūsu iniciatīva līdzās visam pārējam mūsu dzīvē. Šis apbalvojums pauž vērtības, kas ir svarīgas ikvienam indivīdam, tautai un pasaulei. Tas, kas, piemēram, šobrīd notiek Tuvajos Austrumos, ir rezultāts tam, ka šo vērtību nav, kad tās nav mūsu ikdiena vai arī kad par tām jūk izpratne. Latvija ir pierādījums tam, ka mēs spējam būt stipri grūtā brīdī – nevis tiki katrs par sevi, bet visi kopā, kad kādam ir grūti. Ja Latvija var, es tic, ka arī Eiropa un pasaule var,” tā Dimanta.

Dimanta kopā ar 46 citu ES valstu Pilsoņu balvas laureātiem tiks sveikta šā gad 14.oktobrī svinīgā ceremonijā Briselē, kur piedalīsies arī EP priekšsēdētājs Martins Šulcs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tad jau ziedotājiem pienākas medaļas!

 2. Nav jau grūti darbu darīt ar svešām rokām. Un ja vēl oar to ordeņus dala…

 3. Tas taču viņas maizes darbs!
  Tad jau ordenis katru gadu jādod arī sētniekam, jo viņš taču rūpējas par to, lai jūs nepakristu uz slidenas ielas! Ārstiem, ugunsdzēsējiem, medmāsām/brāļiem…utt
  Lai jau paliek Latvijā ordeņus dala visādiem noziedzniekiem…Kaut vai tie varoņi vienu gadu glāgj, nākamajā nogalina. Tādēļ šie ordeņi nav vairāk vērti par saulē ceptu karašiņu!

 4. Veiksmīgs bizness Atbildēt

  Katram savs darbs-arī Dimantei. Bizness nav slikts, jo no katra ziedojuma 1/4 daļa ir Dimantes peļņa, t.i. tauta saziedo 100 000.- eiro, bet Dimantei paliek 25 000.- eiro…Tad jau jāslavē arī tie, kas izmisuma brīžos izdod ātros kredītus. Bet vai par to jādod ordenis?

 5. Vienotibas partija pateiciba par materialu palidzibu un atbalstu partija noorganieja pateicbas sovu Dimantei. Galvenais tas bija versts ari uz sabiedribu, cik vina ir godiga dasna un lidzjutiga. Tikai netiek runats par ziedot.lv finansu plusmu un to atklatibu.

  • Savējie apbalvo savējos, bet cik viņa pati saņem no bērniem un invalīdiem saziedotā?
   Labs bizness uz nelaimīgo rēķina!

Draugiem Facebook Twitter Google+