Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. maijs, 2014
Drukāt

Zieds pie apkakles no plīša, poliestera un pērlītēm. Darināšana soli pa solim

Foto - Santa AtteFoto - Santa Atte

Jauku ziedu, ko piespraust pie mēteļa, žaketes, somas, cepures vai pat apaviem, var pagatavot no plīša, poliestera un pērlītēm.

Nepieciešamie materiāli 


• 12 x 50 cm plīša auduma (var arī izmantot plīša šalli)

• 12 x 50 cm poliestera vai atlasa (oderu) auduma

• Poga un pērlītes

• Metāla piespraude

• Adata un diegs

1. Uz papīra uzzīmē un izgriež zieda šablonus (viens apmēram 11 cm, otrs 10 cm diametrā).

2. Šablonu uzliek uz plīša auduma, piesprauž ar kniepadatām un izgriež divus lielāka izmēra ziedus (11 cm diametrā) un divus mazāka izmēra ziedus (10 cm diametrā). No poliestera auduma izgriež divus lielus un vienu mazu ziedu.

3. Izgrieztos ziedus kārto citu uz cita šādā secībā: apakšā lielais plīša zieds, tad lielais poliestera zieds, lielais plīša zieds, lielais poliestera zieds, mazais plīša zieds, mazais poliestera zieds un pašā augšā mazais poliestera zieds.

4. Sakārtotais rotājums ir ļoti slidens, tāpēc turpmākā darbība prasīs nedaudz pacietības un precizitāti. Adatā iever diegu un cauršuj visas ziedlapiņu kārtas, iezīmējot centru aptuveni 3–4 cm diametrā. Šujot nedaudz iespiež viducī, lai ziedlapiņas paceltos uz augšu. Lai kārtas neizslīdētu, tās pirms sašūšanas var saspraust ar kniepadatām. Ja šajā procesā kārtas nedaudz izslīdējušas, tās ar šķērēm pielabo – mazliet apgriež lapiņas, kuras par daudz izslīdējušas. Nevajag uztraukties, ja poliestera audums pairst – tas izskatās pat stilīgi.

5. Zieda viducī iešuj pogu. Ja patīk, apkārt pogai var uzšūt pērlītes. Var visu zieda viduci izšūt tikai ar pērlītēm.

6. Kad viducis izšūts, piediedz metāla saspraudi.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+