×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. novembris, 2012
Drukāt

Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa pulcē daudz cilvēku

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidenta Andra Bērziņa un citu amatpersonu dalība ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa izraisīja plašu rīdzinieku un pilsētas viesu interesi.

Ziedu nolikšanas ceremoniju pie Brīvības pieminekļa apmeklēja dažāda gadagājuma un tautību cilvēki. Pasākumu bija ieradušies vērot arī ārvalstu viesi, kas fotokamerās un mobilajos telefonos iemūžināja šo valsts proklamēšanas gadskārtas svinību tradīciju.

Kāda vecāka gada gājuma kundze ceremonijas laikā dāvāja klātesošajiem latviešu literatūras grāmatas.

Pēc tam, kad valsts amatpersonas bija nolikušas ziedus, šo procesu veica arī sanākušie tautas pārstāvji, Brīvības pieminekļa pakāji noklājot pilnu ar ziediem.

Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadskārta Rīgā šodien tiek svinēta ar daudzveidīgiem pasākumiem – Nacionālo bruņoto spēku vienību militāro parādi, svētku koncertiem, kinoseansiem, izstādēm un tradicionālo svētku uguņošanu 11. novembra krastmalā.

Svētku dienas rīts šodien plkst.9 sākās ar dievkalpojumu Doma baznīcā, bet plkst.14 notika Nacionālo bruņoto spēku vienību militārā parāde 11.novembra krastmalā. Visos šajos pasākumos piedalīsies arī Valsts prezidents Andris Bērziņš, kā arī Saeimas deputāti. Prezidents plkst.14 teica uzrunu svinīgajā Nacionālo bruņoto spēku parādē.

Visas dienas gaitā gan kultūras centros, gan dievnamos rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt svētku koncertus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+