×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

“Ziemas festivālā” Siguldā apmeklētājus gaida neomodernistisks šovs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 6. martā, ziemas festivāla ietvaros “Vairāk sporta. Vairāk atpūtas. Vairāk mākslas. Vairāk prieka” Siguldas pagasta Kultūras nama telpās atklās Latvijas jaunā gleznotāja, rīdzinieka Vladimira Pavļučenko darbu izstādi – performanci “Neomodernisms”, portālu LA.lv informēja mākslinieks.

Pavļučenko skolotājs gleznotājs un mākslas pedagogs Jānis Anmanis jauno mākslinieku – viņam tikai rudenī apritēs 24 gadi – dēvē par ģēniju un apgalvo, ka mūsu valstī neomodernisma estētiku viņš padara tik iedvesmojošu, tik izteiksmīgu un tik spēcīgu, ka ļoti drīz par viņu uzzinās daudz plašāka pasaule!

Anmaņa vārdu patiesumu drīz varēs pārbaudīt paši Vladimira Pavļučenko izstādes – performances apmeklētāji Siguldā. Jaunais mākslinieks, kurš mākslu studējis Maskavā, uzskata – parasta izstādes atklāšana ir garlaicīgs pasākums, tādēļ viņš tajā iecerējis šovu, iepazīstinot apmeklētājus ar savām mūzām. “Tā kā daži kritiķi mani nosauca par “komerciālu mākslinieku”, es nolēmu, ka Siguldā manā izstādē valdīs garīga atmosfēra, bet tajā pašā laikā – ekstravagants šovs ar mūziku, estrādes dziesmām un operas ārijām, ar dejām un ekscentriskumu. Es centīšos, lai atmosfēra zālē mirdzētu un burbuļotu kā labs šampānietis,” saka jaunais mākslinieks.

Ikdienā jaunais mākslinieks vada J. Anmaņa dibināto glezniecības studiju “Ellija” Rīgas Latviešu biedrības namā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+