Latvijā
Novados

Ziemas laikā raudošu, slimu bērnu izsēdina no autobusa viņam nezināmā pieturā76


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Edijs Pālens/LETA

Šodien Jēkabpilī kontrolieri no autobusa viņai nezināmā pieturā izsēdinājuši sasirgušu 11 gadus vecu meiteni, kura no satraukuma nav varējusi atrast braukšanas biļeti, Jēkabpils “Radio1.lv” pastāstīja meitenes māte.

Māte radio pastāstīja, ka meita brīvdienās saslimusi un viņa kopā ar bērnu šodien devās uz poliklīniku pie ģimenes ārsta, kur meitenei noteikts ambulatorais ārstēšanās režīms. Meitene ar 5. maršruta autobusu braukusi mājās. Pieturvietā “Meža iela” iekāpušas kontrolieres, meita, būdama slima, ar temperatūru un sliktu pašsajūtu nav varējusi tik ātri atrast biļeti, kuru iepriekš bija ielikusi somā, kā arī satraukusies, ka neizdodas to atrast, un sākusi raudāt. Kontroliere nav gaidījusi, kamēr bērns nomierinās un atrod biļeti, bet ziemas laikā raudošu, slimu bērnu izsēdinājusi no autobusa viņai nezināmā pieturā, no kuras meitene nav zinājusi kā nokļūt mājās.

Meita zvanījusi mātei un prasījusi, ko darīt, jo no svešās pieturvietas nemācējusi kājām atrast ceļu uz mājām, bet naudas biļetei, lai brauktu ar nākamo autobusu, viņai neesot bijis. Sievietei palīdzējusi kolēģe, kura ar savu transportu, aizvedusi viņu pie meitas un nogādājusi bērnu mājās. Tur meitene nomierinājusies un atradusi, kurā somas kabatiņā bija ielikusi biļeti. Māte pauž neizpratni, kā kontrolieres var izsēdināt mazu, raudošu meiteni no autobusa, nepagaidot, kamēr bērns sameklē biļeti. Tāpat viņa esot pārsteigta par citu pasažieru vienaldzību šajā situācijā.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jānis Ščerbickis “Radio1.lv” sacīja, ka ir nepatīkami pārsteigts par šādu kontrolieru rīcību, jo uzņēmumā, atsaucoties uz līdzīgiem gadījumiem citviet Latvijā, tajā skaitā arī uz gadījumiem ar traģiskām sekām, kontroles dienestam esot vairākkārt uzsvērts, ka bērni ir īpaši pasažieri un tiem ar vai bez biļetes jānonāk galapunktā. Viņš uzsvēra, ka šis atgadījums tiks izmeklēts un vainīgie saukti pie atbildības.

Ko “Jēkabpis autobusu parks” secināja, lasiet šeit.

LA.lv