×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. decembris, 2012
Drukāt

“Ziemas peldētājs”, iespējams, ir slepkava

Šonedēļ Ukrainā aizturētais Latvijas pilsonis, kurš 15 grādu salā pārpeldēja Bugu – robežupi starp Ukrainu un Poliju –, iespējams, nogalinājis savu sievu.

 

22. decembra rītā kādā dzīvoklī Rīgā, Ķengaragā, atrasts 1970. gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policijai bija aizdomas, ka iespējamais uzbrucējs ir sievietes 1961. gadā dzimušais vīrs, jo dienu iepriekš Rīgas pašvaldības policija bija saņēmusi izsaukumu uz konfliktu, kas izcēlies starp dzīvesbiedriem, kas gan pēc tam ir norimis.

Policija sāka vīrieša meklēšanu, un noskaidrojās, ka 51 gadu veco vīrieti Jagodinas robežas posmā aizturējuši Ukrainas robežsargi. Aizturētajam nav bijis nekādu dokumentu, turklāt viņš nevarēja sarunāties un ar grūtībām kustējās pārmērīgas atdzišanas un apsaldēšanās dēļ.

Robežsardzes darbiniekiem izdevies noskaidrot, ka robežpārkāpējs ir Latvijas pilsonis un ka viņš bijis ceļā no Rīgas uz Kirovohradu, kur viņam dzīvojot radi. Viņš skaidrojis, ka nav varējis šķērsot robežu kontrolpunktā, jo nav bijis dokumentu, tāpēc nolēmis iekļūt Ukrainā, kontrolpunktu apejot.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+