×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

Ziemas priekos metas visi!

Foto no personiskā arhīvaFoto no personiskā arhīva

Uldis Sesks, Liepājas domes priekšsēdētājs: – Ziema ir laiks, kad tiek pārbaudītas jebkura autovadītāja iemaņas droši pārvietoties apgrūtinātos braukšanas apstākļos. Arī man tas joprojām ir izaicinājums un azarts izmēģināt sniegotos ceļus slavenajā Vecpils autotrasē. Turpinot rallija tradīcijas, Liepājā jau ceturto gadu tiek organizēts Eiropas Rallija čempionāts, kurā pieredzējuši rallija braucēji var pārbaudīt savu meistarību. Aicinu ikvienu pirmajā februāra nedēļas nogalē doties uz Liepāju un būt par liecinieku spraigām un interesantām sacensībām. (Arhīva foto no 2016. gada janvāra)

Beidzot esam sagaidījuši sniegoto ziemu, un tā aicināt aicina doties ārā baudīt dabas priekus. Palūkosim, kādām ziemas izklaidēm ļāvušies šie plašākai sabiedrībā zināmie ļaudis.

 

Uldis Sesks, Liepājas domes priekšsēdētājs: – Ziema ir laiks, kad tiek pārbaudītas jebkura autovadītāja iemaņas droši pārvietoties apgrūtinātos braukšanas apstākļos. Arī man tas joprojām ir izaicinājums un azarts izmēģināt sniegotos ceļus slavenajā Vecpils autotrasē. Turpinot rallija tradīcijas, Liepājā jau ceturto gadu tiek organizēts Eiropas Rallija čempionāts, kurā pieredzējuši rallija braucēji var pārbaudīt savu meistarību. Aicinu ikvienu pirmajā februāra nedēļas nogalē doties uz Liepāju un būt par liecinieku spraigām un interesantām sacensībām.

 

Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins: – Ātrums aizrauj! Vislabāk to var izbaudīt, ar slēpēm laižoties no sniegota kalna. Ziemas prieki saliedē ģimeni, jo visiem ir ko darīt. Arī mani bērni aizrāvušies ar slēpošanu un sniega dēļiem. Ģimenē lepojamies ar savām prasmēm, kopīgi atpūšamies, starojam sarkaniem vaigiem!

 

Mūziķis Ivo Fomins: – Brīvo laiku man patīk pavadīt aktīvi. It īpaši šajā ar sniegu bagātajā ziemā man patīk doties garās pastaigās pa piesnigušajām mežu takām kopā ar ģimeni un mūsu mīluli suni Rodžeru vai arī slidot, vai uzspēlēt hokeju tepat Liepājas brīvdabas slidotavā.

 

Cīņas azartu Saeimas deputāti bauda, arī spēlējot hokeju, komandas kapteinis – Imants Parādnieks (no labās). Komandā spēlē arī deputāti Romāns Naudiņš, Jānis Dombrava, Gaidis Bērziņš tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

 

Sniegs pa gaisu! Re, kā Saeimas deputāts Artis Rasmanis (ZZS), bijušais motokrosa braucējs, joņo ar kvadriciklu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+