Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
28. februāris, 2012
Drukāt

Ziemas riepas no 1. marta

riepas_leta

“Latvijas Avīzes” lasītājs Pēteris L. Talsos jautā: “Ja no 1. marta formāli drīkst braukt ar vasaras riepām, vai būs iespējams no šā datuma iziet gadskārtējo tehnisko apskati ar ziemas riepām, kurām protektora dziļums mazāks par 4 mm, bet lielāks par 1,6 mm (atbilst vasaras riepu normai)?”

 

Atbild CSDD (Ceļu satiksmes drošības direkcija). Jā, varēs: laikposmā, kad ceļu satiksmes noteikumi neparedz obligātu ziemas riepu lietošanu (no 1. marta līdz 1. decembrim), visu automobiļu, kuru pilnā masa nepārsniedz 3,5 t, kā arī to piekabju minimālais riepu (arī ziemas riepu) protektora dziļums mērīšanas zonā nedrīkst būt mazāks par 
1,6 mm.

Piebilde. Lai arī ceļu satiksmes noteikumi no 1. marta līdz 1. decembrim nenosaka obligātu ziemas riepu lietošanu, tomēr pavasara un ziemas sākumā CSDD aicina autovadītājus rūpēties par savu drošību, sekot līdzi situācijai un aktuālākajām laika prognozēm, izvēloties attiecīgajiem laika apstākļiem atbilstošas riepas. Savukārt ar radžotām riepām atļauts braukt no 1. oktobra līdz 1. maijam.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+