×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Ziemas sezonā makšķerēšanas licences LVM Kaņiera ezerā iegādājies elektroniski

Foto - "mammadaba"Foto - "mammadaba"

Latvijas valsts mežu Kaņiera ezers ir putnu un zivju krājumu ziņā viens no bagātākajiem ezeriem Latvijā. Lagūnas tipa ezerā makšķernieku lomus galvenokārt veido līdakas, kam seko līņi, raudas, ruduļi, brekši, karūsas, sudrabkarūsas un asari, ziņo tīmekļa vietne “mammadaba”.

Lielākās Kaņiera ezerā notvertās Zaļsvārces – līdakas – svars sasniedz teju 12,00 kg.

Ziemas sezonā līdz 1. martam LVM Kaņiera ezerā makšķerēšanas licences  var  iegādāties elektroniski portālā www.epakalpojumi.lv sadaļā e-Loms. Portālā tiek nodrošināta vienas dienas makšķerēšanas licenču tirdzniecība. Papildu informācija par LVM Kaņiera ezera laivu bāzi pa tālruni 29253514.

LVM Kaņiera ezerā un apkārtnē var baudīt aktīvu atpūtu dabā – makšķerēt, iepazīt tuvējo apkārtni, mērojot ceļu dabas takās, kā arī  uzkāpt putnu vērošanas tornī. Ezera apmeklētāju ērtībām ir pieejama labiekārtota un modernizēta laivu bāze ar auto stāvvietu, tualetēm ar silto un auksto ūdeni.

LVM Kaņiera ezers ir iecienīta makšķernieku un putnu vērotāju vieta. Arī ziemā LVM Kaņiera ezerā makšķerniekus iepriecina brangi līdaku un asaru lomi.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +17.9
Daugavpils +18
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +17
Ventspils +16.0
Limbaži +14
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+