Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. decembris, 2013
Drukāt

Ziemassvētki ar ”putnu eglēm”


Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Arī mākslinieks Arnis Miltiņš ar paša izgatavoto būrīti iepriecinās kādu putniņu.

Ceturto reizi Rīgā no 5. decembra līdz nākamā gada 12. janvārim notiek vides objektu festivāls ”Ziemassvētku egļu ceļš”.

Tā ekspozīcijā skatāmi izcilākie iepriekšējo gadu profesionālu mākslinieku, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un radošo industriju pārstāvju darbi, kā arī daudzi jauni un interesanti šogad tapušie projekti, kopskaitā septiņdesmit. Vides objekti iepriecina ar ideju oriģinalitāti un realizēšanā lietoto materiālu daudzveidību, sākot no gaismas instalācijām līdz pat koka, stikla, ķieģeļu un pat gaisa un siltuma izmantošanai.

Novembrī Rīgas Kongresu nama laukumā notika šā festivāla ieskandināšanas pasākums, kurā, līdzdarbojoties festivāla projektu autoriem, atbalstītājiem, kā arī ikvienam interesentam, izgatavoja putnu būrīšus. Pēcāk no tiem izveidos ”Putnu egles”, bet pavasarī būrīšus izvietos Rīgas mežos, lai dotu mājvietu putniem.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+