×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. decembris, 2015
Drukāt

21. decembrī latviskie saulgrieži šogad sakrīt ar zvaigznēs rakstītajiem, priecājas astrologs (3)

1. Senču rituāli karmas uzlabošanai

1no6
© Gina Sanders - Fotolia.com© Gina Sanders - Fotolia.com


Astronomiskā Ziema šogad sāksies precīzi 22. decembrī plkst. 6:48. Šogad Ziemassvētkus sagaidīsim Pilnmēness ietekmēti un ar īpaši astromaģisku planētu stāvoklī. “Svētki jāizmanto kā Laika lūkas savas un tautas karmas uzlabošanai!” aicina Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis.

“Senlatviešiem gadskārtu svinēšanas bija kā “Laika Lūkas” – iespēja zīmīgā laikā caur dabas cikliskumu ietekmēt savu dzīvi visa gada garumā. Lai labākie laiki neietu zudumā, latvieši cītīgi sekoja Mēness ciklam. Mūsdienās, kad izpratne par dabas cikliskumu un planētu stāvokli ir pilnīgāka, par astrologa pienākumu uzskatu latvju gadskārtās paredzētos rituālus ietērpt tam vislabvēlīgākajā laikā,” stāsta Kristaps Baņķis.

Astrologs uzsver, ka vismaģiskākais, protams, ir tieši pats brīdis, kad Saule pāriet Mežāža zīmē – 22. decembrī plkst. 1:48.

  1. Senču rituāli karmas uzlabošanai
  2. Var piemeklēt sentiments un skumjas
  3. Labs laiks bluķa vilkšanai
  4. Harmoniskas un ģimeniskas svinības
  5. Saules dienas ticējumi 21. un 22. decembrim
  6. Pilnmēness stiprinās Ziemassvētku garu

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. šis saucas-čuguna liešana..Pretīgi ka visi masu mediji pilni ar stulbībām,laikam tādējādi cer piesaistīt lētticīgos ļautiņus,neko sakarīgu jau nav spējīgi nopublicēt,ķer uz sexu un šarlatānismu.

  2. Esam uz bīstamas robežas Pagānu tautas nolemtas iznīcībai- pēc Bībeles…. ES neticu nevienam vardam par rituāliem , Dievs sargi mani no visa tā!

Draugiem Facebook Twitter Google+