×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Ziemassvētki būs laimes saliņa Dižčika laikā, sola astrologs Baņķis

No 19. decembra plkst. 12:56 līdz 8. janvārim plkst. 11:42 gaidāms Dižčika laiks.

Biznesu, publiskās runas, visa veida komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību.

Ziemassvētki Dižčika laikā ietekmēs arī svētku norisi un to, cik patiesi noderīgas būs saņemtās dāvanas. Daudzi pirkumi būs patiesi bezjēdzīgi, vēsta astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis.

“Galvenā problēma būs sava laika izmantošana. Laiku šķiedīsim veltīgi, tas “pazudīs” vai arī tiks notrallināts ikdienas nebūšanās,” uzsver astrologs, Dižčika termina ieviesējs un ilggadējs izpausmju novērotājs Kristaps Baņķis.

Privāti tas nozīmēs arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumus un tehniskus sarežģījumus. Cilvēki kļūst neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi, nesapratīsies.

“Dižčika laiks ir tēlaini salīdzināms ar informācijas, tehnoloģiju, komunikācijas, saskarsmes, izglītības un jauniešu jautājumus pārzinošu priekšnieku, kurš devies atvaļinājumā un izdevis noteikumus, ka neviens nedrīkst uzsākt neko jaunu, vien turpināt iesākto. Atstāti bez vajadzīgās vadības un saprašanas šajos jautājumos, cilvēki pieļaus būtiskas kļūdas. Atgriezies no “atvaļinājuma”, priekšnieks Merkurs tā vien jaudās labot nebūšanas, neatzīstot neko no paveiktā kā lietderīgu. Biznesā tas nes lieku laika, naudas un darba izšķērdēšanu – kaisīšanu vējā. Visīstākā birokrātija, kur neviens par neko nav atbildīgs, bet klapatas aizņem visu laiku.”

Dižčika laiks ikdienā visklapatīgākais ir tieši dienās, kad ir arī Čika laiks, kuri atrodami Kristapa Baņķa Mēness kalendārā.

Visizteiksmīgāk Dižčiks izpaudīsies savā iesākumā 19. un 20.decembrī, kā arī 26., 30.decembrī un noslēgumā 4. – 8.janvārī.

Ziemassvētku labvēlība
Neskatoties uz Dižčiks nedienām, laimes un patīkamu emociju saliņa šogad ir ietrāpījusies tieši Ziemassvētkos.

Ar latviskajām paražām vajag sagaidīt īstos Ziemas Saulgriežus 21.decembrī pl. 12:44. Savukārt 23. – 25. decembrī ir gaidāms baudas, patikšanu, simpātiju pārvaldošās Veneras harmonija, tādēļ pienāks patiesi īstais dāvanu un svinību laiks.

“Šajos Ziemassvētkos lielāka vērība pievēršama tieši savstarpējām attiecībām, tuvībai, kopā būšanai, mazāk – apdāvināšanai. Ieteicams kopā padarboties virtuvē un pagatavot kaut ko gardu vai sameistarot svētku rotas pašu rokām. Arī tādēļ, ka Dižčika laikā pirktās un dāvinātās mantas – īpaši elektronika un tehnika – lielākoties netiks izmantotas, tiks pazaudēts vai saplīsīs. Mantu radītajam priekam būs īss mūžs,” norāda astrologs. “Dižčiks arīdzan pavelk aiz mēles un daudzi var sadomāt savam mīļotajam cilvēkam sasolīt “nonest zvaigzni no debesīm” vai saderināties, kas pēcāk var piedzīvot šķēršļus un visticamāk – neizdošanos”.

Planētu stāvoklis karstās galvas atvēsinās 26.decembrī ar milzīgu planetāru spriedzi. Tā savu neprognozējamo dabu un konfliktu uzplaiksnījumus globāli var izrādīt arī Ziemassvētku laikā. “Savu laimi jāsargā katram pašam!” novēl Baņķis.

Jaungada apņemšanās
“Neizdošanās “lāsts” skars arī visas praktiskās jaunā gada apņemšanās,” brīdina astrologs. Dižčiks nežēlīgi izvētīs visus solījumus un nākotnes plānus, tādēļ visprātīgāk “jaunu dzīvi” nesākt ar 1.janvāri, bet uzreiz pēc Dižčiks laika beigām – 9.janvāra nedēļā.

“Interesanti būs paklausīties valsts vadītāju Jaungada runas, kuras varētu būt nosodoši reālistiskas par paveikto un tukši optimistiskas par nākotni. Dižčiks solījumos nezina mēru! To vēl vairāk pastiprina 1.janvāra Marsa savienojums ar Neptūnu, kas palīdz “atlaist bremzes”. Un arī brīdina par lielāku vīriešu žūpību, sānsoļiem, satiksmes apdraudējumu, uguņošanas nodarījumu risku, traumatismu un vienkāršu slinkumu,” norāda astrologs.

Tomēr par spīti Dižčika astroloģiskajam fonam, pati gadumijas nakts enerģētiski ir laimes piesātināta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+