Praktiski
Mājas

Ziemassvētku eglītei šogad aktuāli antīki grezni, dekoratīvi rotāti un apgleznoti rotājumi0

K-rauta Publicitātes foto

Virtenes ar rožu ziediem

Tradicionāli Ziemassvētku rotājumos paliekoša vērtība ir antīkā un vēsturiskā pieskāriens, tomēr aktualitāte ir arī dabisku rotājumu stils, uzsver veikalu tīkla K-rauta interjera dizaina konsultante Kristīna Ņikitina.

Lai arī krāsu toņos tradicionāli dominē sarkanais, zaļais, baltais, zelts un sudrabs, veikalu tīkls K-rauta šogad īpaši izceļ ziemas stingumu un tās pamata krāsas – baltā toņus un sudraba nianses, sniega un ledus mirdzumu. Rotājumi izveidoti kā apsniguši, apledojuši, radot skaistas ziemas pasakas ilūziju. Jaunums, kas izskatās ļoti grezni, ir virtenes ar rožu ziediem.

Antīko rotājumu detaļas ir no dažādām lielākām un mazākām lentēm, rotātas ar akmentiņiem spīguļiem un pārklātas ar it kā vecinātām krāsām. Vienlaikus aktuāls ir dabīgais stils, un var iegādāties nepieciešamos materiālus vainagu dekorēšanai vai pašdarinātu dekoru veidošanai.

Dzīvnieki, daiļi putni un zvaigznes

Ziemassvētku rotājumu stilā ļoti populāri ir dažādi dzīvnieki, daiļi putni un zvaigznes, čiekuriņi, krāsainas kūciņas, konfektītes, slidas, mazas dāvaniņas u.c. rotājumi ar dažādu apdruku vai grezniem zīmējumiem, kas šogad K-rauta veikalos ir ļoti plašā klāstā.

Plašs ir sveču klāsts, kurā plašā izvēlē ir gan atsevišķi novietojamās, gan eglītē iestiprināmās sveces visdāžādākajos toņos, ko var ērti saskaņot ar pārējiem svētku rotājumiem.

Lampiņas, LED virtenes…

Saistītie raksti

Savu vietu svētku noskaņas radīšanā jau ieguvušas sveces, kas darbojas attālināti ar pults palīdzību. Tāpat kā citos gados noteikti arī šogad īpaši pieprasītas ir sveces un svečturi ar LED gaismu gan tradicionālā, gan ļoti modernā stilā. K-rauta veikalu tīkls parūpējies arī par Ziemassvētku lampiņām gan iekštelpām, gan āra LED virtenēm. Iedzīvotāji tās iemīļojoši, jo tās rada mājīguma un īpašu svētku sajūtu. Bagātīgā formu, krāsu un virteņu garumu izvēle dod iespēju lampiņām iederēties jebkurā interjerā. Jauku noskaņu rada arī dekoratīvi dzīvnieciņi, kuru pamatā ir LED apgaismojums.

Aizvien sava loma ir eglītei podā, ko var rotāt gan istabā, gan novietot pie mājas vai uz balkona. Latvijā audzētajām eglēm podos galvenā priekšrocība ir, ka pēc Ziemassvētkiem tās lielākoties var saglabāt un pavasarī iestādīt dārzā vai citviet.

LA.lv