×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. decembris, 2013
Drukāt

Ziemassvētku gaidīšanas koncerti bērniem

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas rokgrupa "Bi-2" un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris koncertē "Arēnā Rīga".

No 11. līdz 14. decembrim Rīgā un Rēzeknē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris piedāvā Ziemassvētku gaidīšanas svētku koncertus bērniem.
11.decembrī pulksten 18 Rīgā, Lielajā Ģildē, notiks īpašs koncerts, pēc kura viesi tiek aicināti uz īstu Ziemassvētku balli ar mūziku, dejām un spēlēm. Koncerts notiks arī 12.decembrī Latgales vēstniecībā “Gors”, lai arī Rēzeknē ieskandinātu Ziemassvētku sagaidīšanu.
Svētku gaidīšana turpināsies arī 14.decembrī, kad Lielajā Ģildē, kā ierasts, pulksten 11 notiks koncerti latviešu un krievu valodā un pulksten 14 vēl viens koncerts latviešu valodā.
Koncerta programmā kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kori un LNSO būs iespēja klausīties Ziemassvētku dziesmas no Eiropas un Amerikas. Koncertā iekļauti arī latviešu komponistu Māra Lasmaņa un Jāņa Porieša skaņdarbi, kuriem līdzās liktas trīs populāras dejas no Čaikovska gadumijas baleta “Riekstkodis”. Koncertā bērni varēs tikties ar Saldumu feju un princi. Koncertu vadīs Andris Vecumnieks, dziedās soprāns Jolanta Strikaite.
Koncertu pārtraukumos bērni varēs spēlēt spēles kopā ar “Ludo” jautro komandu, darboties radošajās darbnīcās un iet rotaļās kopā ar LeNeSOnu un viņa draudzeni Melodiju.
Biļetes pieejamas Lielās ģildes biļešu kasē, “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un “www.bilesuparadize.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+