Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
10. decembris, 2013
Drukāt

“Ziemassvētku leģenda 2013”

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien, 14. decembrī, Latvijā lielākā apvidus braukšanas organizācija “4×4 Centrs” rīko vērienīgu gada noslēguma pasākumu “Ziemassvētku leģenda 2013”.

Piedzīvojumu braucienā varēs piedalīties ikviens 4×4 apvidus auto (džipa) īpašnieks kopā ar ģimeni vai draugiem. Brauciena maršruts vīsies pa Siguldas, Limbažu, Alojas un Salacgrīvas apkārtnes ceļiem un būs piemērots arī t. s. parketa džipiem. “Ik gadu decembrī pirms Ziemassvētkiem rīkojam kādu braucienu, taču ar “Ziemassvētku leģendu 2013” šogad plānojam aizsākt jaunu tradīciju tieši pasākuma formāta ziņā, pārliekot uzsvarus no smagu bezceļu posmu pārvarēšanas uz braucēju prasmi orientēties apkārtnē un individuāli sasniegt maršrutā ieplānotos objektus. Saskaņā ar Ziemassvētku tradīcijām neizpaliks arī dāvanas. “Pie eglītes dāvana jānopelna, skaitot pantiņu, un šajā braucienā notiks līdzīgi. Kā tieši – lai paliek intriga dalībniekiem”, tā par gaidāmo “Ziemassvētku leģendu 2013” stāsta pasākuma rīkotājs, “4×4 Centrs” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bauers. Pasākuma dalībnieki varēs startēt kādā no divām dalībnieku grupām. “Standarts” – ar standarta apvidus automašīnām bez papildu aprīkojuma. Ieteicams gadalaikam atbilstošs riepu protektors. “Sagatavotie” – ar apvidus braukšanai sagatavotām automašīnām, kurām ir vinča, dubļu riepas un kuru īpašniekus nebaida kārtīga bezceļa elementi – zari, rises, dubļi u. tml. Pasākuma noslēgums un svinīgās vakariņas iecerētas viesu namā “Kraukļi” netālu no Salacgrīvas. Sākums un dalībnieku pulcēšanās sestdien, 14. decembrī, plkst. 9.30 pie krodziņa “Bucefals” Vidzemes šosejas malā, uzreiz aiz Siguldas Līgatnes virzienā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+