Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. decembris, 2013
Drukāt

“Ziemassvētku leģenda 2013”

Foto - LETAFoto - LETA

Sestdien, 14. decembrī, Latvijā lielākā apvidus braukšanas organizācija “4×4 Centrs” rīko vērienīgu gada noslēguma pasākumu “Ziemassvētku leģenda 2013”.

Piedzīvojumu braucienā varēs piedalīties ikviens 4×4 apvidus auto (džipa) īpašnieks kopā ar ģimeni vai draugiem. Brauciena maršruts vīsies pa Siguldas, Limbažu, Alojas un Salacgrīvas apkārtnes ceļiem un būs piemērots arī t. s. parketa džipiem. “Ik gadu decembrī pirms Ziemassvētkiem rīkojam kādu braucienu, taču ar “Ziemassvētku leģendu 2013” šogad plānojam aizsākt jaunu tradīciju tieši pasākuma formāta ziņā, pārliekot uzsvarus no smagu bezceļu posmu pārvarēšanas uz braucēju prasmi orientēties apkārtnē un individuāli sasniegt maršrutā ieplānotos objektus. Saskaņā ar Ziemassvētku tradīcijām neizpaliks arī dāvanas. “Pie eglītes dāvana jānopelna, skaitot pantiņu, un šajā braucienā notiks līdzīgi. Kā tieši – lai paliek intriga dalībniekiem”, tā par gaidāmo “Ziemassvētku leģendu 2013” stāsta pasākuma rīkotājs, “4×4 Centrs” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bauers. Pasākuma dalībnieki varēs startēt kādā no divām dalībnieku grupām. “Standarts” – ar standarta apvidus automašīnām bez papildu aprīkojuma. Ieteicams gadalaikam atbilstošs riepu protektors. “Sagatavotie” – ar apvidus braukšanai sagatavotām automašīnām, kurām ir vinča, dubļu riepas un kuru īpašniekus nebaida kārtīga bezceļa elementi – zari, rises, dubļi u. tml. Pasākuma noslēgums un svinīgās vakariņas iecerētas viesu namā “Kraukļi” netālu no Salacgrīvas. Sākums un dalībnieku pulcēšanās sestdien, 14. decembrī, plkst. 9.30 pie krodziņa “Bucefals” Vidzemes šosejas malā, uzreiz aiz Siguldas Līgatnes virzienā.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+