Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. janvāris, 2014
Drukāt

Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā iekārtotajā aitu aplokā piedzimst divi jēri (2)

LETALETA

Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā iekārtotajā aitu aplokā piedzimuši divi jēri, svētdien vēstīja Latvijas Radio.

Mātīte un mazuļi ir sveiki un veseli, saimnieks viņus pašlaik transportē uz Nītauri, uz saimniecību “Ķīvītes”.

“Šobrīd esam apstājušies, lai viņus sakoptu, jo māmiņa sākotnēji vienu maziņo vēl nebija paguvusi aplaizīt, sakopt. Jānoslauka bija maziņais un jāiedod pirmā piena lāse. Tā ir dabūta, mazais ir sprigans un jau kājās, ir sauss un smuks, domāju, ka viss būs kārtībā. Mamma laimīgi ēd burkānus, kas arī ir ļoti labi,” pa ceļam uz saimniecību pa telefonu pastāstīja saimnieks Imants Dzelme.

Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā darbību noslēgs 12.janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šie jēri ir rīdzinieki un viņi ir jāreģistrē, jādeklarē Doma laukumā, jāpieprasa Rīdzinieka kartes braukšanai pilsētas transportā! Tas nekas, ka vecāki ir nītaurieši.
    Brīnos, ka mērs to vēl nav nokārtojis.

  2. Man arī pašam ir aitas, bet lai es šos dzīvnieciņus traumētu un vestu pa pasauli, ja ir jēru dzimšanas laiks! Piedodiet….ko saka PVD , dzīvnieku aizsardzības biedrība?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+