×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2012
Drukāt

Ziemeļkoreja: ASV varam iznīcināt ar vienu triecienu

armija2

Ziemeļkorejai ir ieroču sistēmas, ar kuru palīdzību var iznīcināt ASV ar vienu triecienu, Ziemeļkorejas maršala Ni Enho teikto citēja Dienvidkorejas plašsaziņas līdzekļi.

Viņš uzstājās ar runu Phenjanā, kur notika nacionālā sanāksme, atzīmējot 80. gadadienu kopš valsts armijas dibināšanas. Maršals paziņoja, ka Ziemeļkorejas bruņoto spēku “rīcībā ir mobilās bruņojuma sistēmas”, ar kuru palīdzību “Amerikas Savienotās Valstis var sagraut ar vienu pašu triecienu”. Sanāksmē uzstājās arī Ziemeļkorejas jaunais līderis Kims Čenins, kas ir augstākais 1,2 miljonus karavīru lielās armijas komandieris, tomēr detalizētāka informācija par sanāksmi netiek sniegta.

Ziemeļkorejas armijas galvenā štāba paziņojumā, ko pirmdien publiskoja Ziemeļkorejas  oficiālais medijs – Korejas Centrālā ziņu aģentūra, bija izteikti draudi, ka jau tuvākajā laikā veiks “īpašu operāciju”, kurā par pelniem tiks pārvērsta Dienvidkorejas galvaspilsētas Seulas daļa, jo Dienvidkorejas konservatīvā valdība nomelnojot Phenjanas līderus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+