×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Ziemeļkoreja brīdina Japānu par “nenovēršamu pašiznīcību” (2)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Ziemeļkorejas raķešu demonstratīvais starts

Ziemeļkoreja brīdinājusi Japānu, ka tā tuvojas “nenovēršamai pašiznīcībai”, atbalstot Savienotās Valstis.

Ziemeļkoreja otrdien izmēģināja raķeti, kas tika izšauta no galvaspilsētas Phenjanas pāri Japānas teritorijai. Raķete nokrita Klusā okeāna ziemeļdaļā.

Japānas premjerministrs Sindzo Abe notikušo nodēvēja par bezprecedenta draudu reģiona mieram un drošībai un vienojās ar ASV prezidentu Donaldu Trampu pastiprināt spiedienu pret Ziemeļkoreju.

Ziemeļkorejas oficiālā ziņu aģentūra KCNA trešdien paziņoja, ka “Japāna tagad, piedurknes uzlocījusi, atbalsta sava saimnieka kara soļus” pret Phenjanu.

Japānas un ASV “militārais sakars” kļuvis par nopietnu draudu Korejas pussalai, un Japāna neapzinās, ka “paātrina pašiznīcību”, ziņoja KCNA.

Aģentūra konkrēti pieminēja ASV spēkus, kas izvietoti Hokaido salā, kurai otrdien pārlidoja Ziemeļkorejas izšautā raķete.

Ziemeļkorejas “skarbākie pretpasākumi ietver brīdinājumu, ka Japāna (..) neapzinās savu nenovēršamo pašiznīcību,” uzsvēra KCNA.

Phenjana jau paziņojusi, ka nākotnē tiek plānoti vēl citi šādi raķešu izmēģinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja Japānas un ASV ”militārais sakars” ir drauds Korejas pussalai, tad Krievijas un Ziemeļkorejas ”militārais” sakars ir drauds VISAI PASAULEI!? TE TIKAI ATKAL DZIRDAM PAR REĶEŠU IZMĒĢINĀJUMIEM UN VĀJPRĀTĪGO LIELĪŠANOS,CIK TĀLU RAĶETE AIZLIDOJUSI UN KUR IEKRITUSI!!!!!!!!! Tā valsts ir nojūgusies ar savām raķetēm! Viņai tauta staigā pusbadā un pusapģērbta, bet tikai bruņojas un bruņojas kā nelabā apsēsta, kā NOZOMBĒTA!!! NENOVĒRŠAMI PAŠIZNĪCINĀS PATI ZIEMEĻKOREJA!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+