Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu vadīs Alīda Vāne (2)

vane_alida

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājas pienākumus sākusi pildīt Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes locekle un bijusī Aizkraukles slimnīcas vadītāja Alīda Vāne, informēja Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Līdzšinējā slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Širova devusies dekrēta atvaļinājumā, tādēļ viņas pienākumus šajā laikā pildīs bijusī ventspilniece Vāne, kurai ir pieredze slimnīcu vadīšanā.

Vānei ir pieredze biznesa vadībā dažādās privātās struktūrās, bet kopš 2009.gada viņa strādā veselības aprūpes jomā. Vāne aktīvi darbojas arī sabiedriskajās organizācijās. Viņa ir ievēlēta Latvijas slimnīcu biedrības valdē, kā arī ir valdes priekšsēdētāja Medicīnas iestāžu biedrībā. Vāne aktīvi piedalās Saeimas komitejās un Latvijas Pašvaldību savienības apaļā galda diskusijās par veselības aprūpes jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kārtojam kārtojam, lai stabilizējas …veselības aprūpe

  2. Un nekādi spīdoši rezultāti tām veselības iestādēm nav….. Ceru,ka mūsu slimnīca nebankrotēs un ārsti neaizbēgs

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+