Latvijā
Sabiedrība

Ziemssavētku vecīšu skrējiens jau šosvētdien. Piesakies! 0

Foto – LETA

Šajā nedēļas nogalē, 10.decembrī, Doma laukumu Rīgā piepildīs simtiem atraktīvu labas gribas cilvēku Ziemassvētku vecīšu tērpos. 11.30 starts tiks dots labdarības skrējienam, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts ziedot līdzekļus rehabilitācijai bērniem ar kustību traucējumiem. Par Ziemassvētku vecīšu tērpu ziedotājiem galva nav jālauza – to ikviens, veicot ziedojumu, saņems bez maksas, informē rīkotāji.

Pieteikšanās skrējienam interneta vietnē www.ekase.lv jau noris pilnā sparā. Individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro, ģimenēm (diviem pieaugušajiem un diviem bērniem) – 30 eiro. Pieteikties labdarības skrējienam var arī grupas, sākot no 20 cilvēkiem, veicot grupas ziedojumu. Plašāka informācija pieejama vietnē www.ekase.lv.

Pozitīvām emocijām piepildītais skrējiens šogad norisināsies jau desmito reizi. Simbolisko, labdarībai veltīto 1,7 kilometru garo distanci gan pieaugušie, gan bērni kopā ar saviem vecākiem, gan arī saimnieki ar saviem suņiem aicināti veikt skrienot vai ejot.

Ikviens dalībnieks pēc pozitīvām emocijām piepildītā skrējiena tiks apbalvots ar medaļu un arī kādu kārumu no pasākuma atbalstītājiem. Labdarības skrējiena atbalstītāji būs parūpējušies par pārsteiguma balvām ne tikai ātrākajiem skrējējiem, bet arī atraktīvākajiem un atbilstoši tematikai interesantāk ģērbtiem skrējējiem.

Balvas tiks sarūpētas arī ikvienam četrkājainajam draugam, turklāt tematiski visoriģinālāk tērptie suņi varēs pretendēt uz simpātiju balvām no pasākuma atbalstītāja.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

Rīgas Starptautiskā Rotary kluba organizētais skrējiens tiek rīkots sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv. Šī gada mērķis ir ziedojumos savākt vismaz 10 000 eiro, lai vismaz seši bērni ar kustību traucējumiem varētu apmeklēt 250 rehabilitācijas nodarbības ar speciālu gaitas robotu G-EO System. Nodarbībās bērni varēs trenēt gaitu pa līdzenu virsmu, imitēt kāpšanu pa trepēm, kas palielina iespējas patstāvīgi spert pirmos soļus.

Deviņu gadu laikā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienos pulcēti vairāk nekā 5500 dalībnieku, kuri kopumā saziedojuši vairāk nekā 100 000 eiro tādiem labdarības projektiem kā enterālo maisījumu iegāde smagi slimu bērnu dzīvības uzturēšanai, reitterapijas nodarbībām, bāreņu patvēruma nama atbalstam, mobilajam bērnu veselības centram un smagi slimu bērniņu māmiņu atbalstam.

LA.lv