Latvijā
Rīga

Ziepniekkalnā būvēs tirdzniecības centru “Rimi Aleja”4

Ziepniekkalnā bijušās Valsts Rīgas rūpniecisko robotu rūpnīcas teritorijā būvēs tirdzniecības centru “Rimi Aleja”, aģentūrai LETA apstiprināja “Rimi Latvia” pārstāve Dace Preisa.

Plašāku informāciju par projektu Preisa solīja atklāt vēlāk.

LETA jau ziņoja, ka Valsts Rīgas rūpniecisko robotu rūpnīca 1994.gada maijā nodota privatizācijā, bet attiecīgā gada jūnija beigās tā nonāca Privatizācijas aģentūras pārziņā, kura lēma par labu uzņēmuma privatizēšanai, sadalot to vairākos objektos.

Saskaņā ar “Rimi Latvia” sniegto informāciju, patlaban “Rimi Latvia” tīklā ir 123 piecu formātu veikali – 32 “Rimi Hyper”, 29 “Rimi Super”, 19 “Rimi Mini”, 38 “Supernetto” un pieci “Rimi Express”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Rimi Latvia” apgrozījums pērn bija 870,429 miljoni eiro, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās par 27,3%, sasniedzot 40,847 miljonus eiro.

“Rimi Latvia” dibināta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir pieci miljonu eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas mazumtirdzniecības koncernam “ICA Group” piederošais “Rimi Baltic”.

LA.lv