Latvijā
Kriminālziņas

Ziepniekkalnā jaunieši nozog alu un iesit pa degunu veikala īpašniekam1

Foto RPP

Piektdien, 13. aprīlī, Ziepniekkalnā seši jaunieši nozaguši vairākas skārdenes ar alu un iesituši pa degunu veikala īpašniekam, kurš zaglēnus mēģinājis apturēt, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 21.00 likumsargi saņēma informāciju par sešem jauniešiem Ziepniekkalnā, kuri iegājuši kādā pārtikas veikalā un nozaguši septiņas alus skārdenes. Veikala īpašnieks pamanījis jauniešu darbības un mēģinājis viņus apturēt, taču kungam iesists pa degunu. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP autopatruļa.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapuši arī notikuma aculiecinieku, kurš izsaucis policiju un mēģinājis aizstāvēt veikala īpašnieku. Vīrietis policistiem pastāstīja, ka jaunieši, visticamāk, devušies uz sabiedriskā transporta pieturu, kur iekāpuši 25. maršruta autobusā virzienā uz pilsētas centru. Vienlaikus uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija (VP).

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīts sabiedriskais transports, kurā atrasti seši aprakstam atbilstoši jaunieši. Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka divi no jauniešiem ir nepilngadīgi. Pārkāpēji uzvedās bravūrīgi un izaicinoši.

Jaunieši aizturēti un nogādāti VP turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv