Latvijā
Kriminālziņas

Ziepniekkalnā vīrietis līdz nāvei piekauj savu paziņu 16

Foto AFP/Scanpix/LETA

Ziepniekkalnā kopīgas iedzeršanas laikā kāds vīrietis līdz nāvei piekāvis savu paziņu, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Oktobra sākumā likumsargi saņēma informācija par līķa atrašanu kādā Ziepniekkalna dārza mājiņā. Par šo notikumu ziņoja mirušā vīrieša dzīvesbiedre.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka dažas dienas pirms līķa atrašanas, nelaiķis kopā ar kādu paziņu lietojis alkoholiskos dzērienus. Starp abiem vīriešiem radies sadzīviska rakstura konflikts, kā rezultātā viens no viņiem spēcīgi piekāvis paziņu. Piekautais vīrietis devies uz savu dzīvesvietu, par notikušo neziņojot policijā. Viņa dzīvesbiedre, ieraudzījusi smagos ievainojumus, piedāvājusi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību, taču vīrietis atteicies, apgalvojot, ka izgulēsies un viss būs kārtībā. Divas dienas vēlāk dzīvesbiedre konstatējusi, ka vīrietis diemžēl ir miris.

Tika veikta ekspertīze, kuras rezultātā noskaidrots, ka vīrieša nāves cēlonis ir gūtās traumas.

25.oktobrī likumsargi aizturēja 1988. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotiku lietošanu, glabāšanu un zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un rītdien, 27.oktobrī, tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

LA.lv