futbolavirsliga.lv

Žigajevs izrauj FK “Ventspils” uzvaru mačā pret Daugavpils futbolistiem 0

FK “Ventspils” sestdien Latvijas futbola virslīgas spēlē rezultatīvā cīņā ar 4:3 uzvarēja Daugavpils “Daugavas” futbolistus, informē organizatori.

Notriektā tautumeita 6

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Jurijs Žigajevs, kurš spēles 85. minūtē ar 11 metru soda sitienu panāca izlīdzinājumu 3:3, bet kompensācijas laikā guva uzvaras vārtus. Pa vienam precīzam sitienam FK “Ventspils” labā izdarīja Simons Pauļus un Daniils Turkovs. Savukārt viesiem izcēlās Andrejs Kovaļovs, Sergiu Žapalu un Jurijs Sokolovs.

Pēc pirmā puslaika ar 2:0 vadībā atradās pagājušā gada Latvijas čempioni no Daugavpils, savukārt ventspilnieki ļoti labi aizvadīja otro puslaiku, tajā spējot atspēlēties no 1:3, mača izskaņā izraujot uzvaru.

FK “Ventspils” izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs un ar sešiem punktiem izvirzījās turnīra tabulas līderpozīcijās. Savukārt Daugavpils “Daugava” cieta pirmo zaudējumu divos mačos un joprojām ir bez panākumiem, ar vienu punktu ieņemot 8. vietu.

Vēl sestdien FC “Jūrmala” ar 1:0 uzvarēja FK “Jelgavu”, tiekot pie pirmā panākuma sezonā. Vienīgos vārtis spēles 78. minūtē guva Oskars Ikstēns. FC “Jūrmala” ar četriem punktiem ieņem 3. vietu turnīra tabulā, bet FK “Jelgava”, kas cieta otro zaudējumu divās spēlēs, ir pirmspēdējā 9. vietā.

Svētdien otrās kārtas spēles noslēgsies ar divām cīņām – “Skonto” uzņems Ilūkstes NSS, bet Rīgas “Daugava” tiksies ar “Liepājas metalurgu”.