×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. decembris, 2016
Drukāt

Zigmārs Liepiņš par 4641 eiro komponē Rīgas jaungada uguņošanas pavadošo mūziku (8)

Foto - LetaFoto - Leta

Rīgas Jaungada uguņošanas pavadošo mūziku par 4641 eiro komponē Zigmārs Liepiņš, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Diāna Timpare.

Rīgas pašvaldību kultūras iestāžu apvienība bija izsludinājis iepirkuma konkursu par autoru pakalpojumu sniegšanu. Tajā tika saņemts viens pieteikums un autora pakalpojumus par 4641 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa sniegs komponists Zigmārs Liepiņš.

Timpare pastāstīja, ka Liepiņš komponē pavadošo mūziku jaungada uguņošanai, kas 31. decembrī notiks 11. novembra krastmalā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. NEKAS NAV LABAAKS PAR — REIZ MEZAA DZIMA EGLIITE …NU CIK VAR TAS RAKETES GAISAA LAIST ?/ VNK SAAK APNIKT JAU

  2. OBNAGĻEĻI!-kā krievi saka!Baznīcās arī cien. mākslinieki prasa par biļetēm baigās naudas,ka tik varētu vairāk sagrābt!nav nekāda prieka par Ziemassvētkiem ,ja pat baznīcas komercializējas…

  3. kas ta tas bus par daargu darbu …MAN BUS NEERTI KLAUSIITIES PAR SAVU PPENSIJU

  4. Kada valsti mes dzivojam ,liekas ka nauda mums aug tiesam kokos .Nozelojami …..

  5. Kur konkurss par labāko muzikālo darbu šai sakarā !!?? Pieņemu ,ka varētu notis būt saliktas par mazāku nodokļu maksātāju naudiņu! Kuri ir tieši šī- komp. Liepiņa- skaņdarba atbalstītāji? Vai tie arī sponsori? Atbildiet!

  6. A,kur muzikālo darbu noklausīšanās un konkurss?? Pieņemu ,ka ne sliktāk notis kāds komponists saliktu par mazāku nodokļu maksātāju naudiņu!!!

  7. Kāds bija honorārs par rokoperu “Lāčplēsis”, dižo komponist?

  8. BŪS IKRU MAIZE

Draugiem Facebook Twitter Google+