Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
14. jūnijs, 2013
Drukāt

“Žiguļi” un “volgas” gatavojas skrieties

LETALETA

Mežaparkā 15. jūnijā norisināsies jau trešās antīko automobiļu parāde sacensības “Dzintara Volga” – sacensības ar tādu pat nosaukumu reiz bija ārkārtīgi populāras Padomju Savienībā, pulcējot daudzus tūkstošus skatītāju.

Pirmās “Dzintara Volgas” sacensības notika 1963. gadā Mežaparkā. Par godu 50. jubilejas jubilejas sacensībām “Dzintara Volgas” dalībnieki pulcējās arī Rātslaukumā, kur tikās ar žurnālistiem un Rīgas domes vadību.

15. jūnijā autošova un sacensību laikā ikviens interesents Mežaparka Lielajā estrādē varēs vērot vēsturisko “Volgu” sacensības, mototriāla šovu un deju priekšnesumus. Ar koncertprogrammu uzstāsies leģendārā grupa “Eolika”.

Pirmo gadu “Dzintara Volgas” ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde “Padomju sapnis”, kurā varēs apskatīt pašmāju kolekcionāru un entuziastu spēkratus, kas ražoti PSRS.

Tāpat ikviens apmeklētājs varēs nofotografēties padomju laiku fotoateljē un pamieloties bufetē ar īstu kvasu, kūpinātām vistiņām un citiem padomju laiku gardumiem.

{gallery id=”1825″}

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+