×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2013
Drukāt

“Žiguļi” un “volgas” gatavojas skrieties

LETALETA

Mežaparkā 15. jūnijā norisināsies jau trešās antīko automobiļu parāde sacensības “Dzintara Volga” – sacensības ar tādu pat nosaukumu reiz bija ārkārtīgi populāras Padomju Savienībā, pulcējot daudzus tūkstošus skatītāju.

Pirmās “Dzintara Volgas” sacensības notika 1963. gadā Mežaparkā. Par godu 50. jubilejas jubilejas sacensībām “Dzintara Volgas” dalībnieki pulcējās arī Rātslaukumā, kur tikās ar žurnālistiem un Rīgas domes vadību.

15. jūnijā autošova un sacensību laikā ikviens interesents Mežaparka Lielajā estrādē varēs vērot vēsturisko “Volgu” sacensības, mototriāla šovu un deju priekšnesumus. Ar koncertprogrammu uzstāsies leģendārā grupa “Eolika”.

Pirmo gadu “Dzintara Volgas” ietvaros norisināsies vēsturisko padomju laika spēkratu izstāde “Padomju sapnis”, kurā varēs apskatīt pašmāju kolekcionāru un entuziastu spēkratus, kas ražoti PSRS.

Tāpat ikviens apmeklētājs varēs nofotografēties padomju laiku fotoateljē un pamieloties bufetē ar īstu kvasu, kūpinātām vistiņām un citiem padomju laiku gardumiem.

{gallery id=”1825″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+