Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Zikas vīrusa dēļ Rianna atsakās piedalīties “Lollapalooza” festivālā

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Barbadosiešu dziedātāja Rianna atcēlusi savu dalību pirmajā Kolumbijā iecerētajā mūzikas festivālā “Lollapalooza”, bažījoties par Zikas vīrusa izplatības radīto veselības apdraudējumu, vēsta portāls “USMagazine.com”.

Kolumbijas laikraksts “La Tercera” ziņo, ka 28 gadus vecā mūzikas zvaigzne bija septembrī Bagotā plānotā divu dienu festivāla galvenā māksliniece, tomēr nesen informējusi par lēmumu atteikties no dalības festivālā.

Pēc Riannas atteikuma organizatori secināja, ka laikus nespēs atrast līdzvērtīgu galveno mākslinieku, un nolēma festivālu atcelt.

“Lollapalooza” bija plānota arī Lanas del Rejas, elektromūzikas dueta “Disclosure”, repera Viza Halifas, grupas “The Chainsmokers” un daudzu citu uzstāšanās.

Festivāls “Lollapalooza” aizsākās 1991. gadā Čikāgā, bet laika gaitā ir noticis daudzās citās vietās, tostarp Brazīlijā, Argentīnā un Vācijā.

17.-18. septembrī Bagotā paredzētais festivāls būtu bijis pirmais “Lollapalooza” Kolumbijā.

Rianna pašlaik Eiropā uzstājas ar turnejas “Anti World Tour” koncertiem.

Kolumbijā ir otrs lielākais ar Zikas vīrusu inficēto skaits pasaulē pēc Brazīlijas.

Zikas vīruss pirmoreiz tika konstatēts 1947. gadā Āfrikā, bet tika uzskatīts par relatīvi vieglu slimību, līdz pērn tika paziņots par tā pašreizējo uzliesmojumu Latīņamerikā.

Zikas vīrusu pārnēsā “Aedes” ģints odi. Lielākoties tas nav bīstams dzīvībai, bet ar šo saslimšanu tiek saistīti aizvien biežāki gadījumi, kad Latīņamerikā, īpaši Brazīlijā, piedzimuši bērni ar pārmērīgi mazu galvu un smadzenēm. Pret Zikas vīrusu līdz šim nav izstrādāta vakcīna vai zāles.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+