×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
17. aprīlis, 2018
Drukāt

Zilākalna estrādē labdarības koncertā vāks līdzekļus vēža pacientiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Maija pirmajā nedēļas nogalē, sestdien, 5. maijā plkst. 14.00, Zilākalna pagasta estrādē norisināsies labdarības koncerts “Dziesma ir dzīvība”, informē Kocēnu novada dome.
Koncertā piedalīsies Andris Kivičs, Liera Šteina, Artūrs Mangulis, grupa „Santehniķi”, Ainars Bumbieris, grupa “Hameleoni”, Jenny May, grupa „Starpbrīdis”, Turnas tautas nama deju grupa „Sirdsgraudi” un „Dejotprieks”, deju studija „Haj dar”, vokālā grupa Imera, Dagnija Baldiņa.

Koncerts tiek organizēts sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” ar mērķi vākt līdzekļus onkoloģisko slimību ārstēšanai.

“Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga saslimšana, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl, daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Reizēm ģimenes pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam bērnam, gan vecākiem un tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts. Palīdzēsim bērniem dzīvot,” aicina pasākuma galvenie organizatori Ruta Briede un Ilgmārs Salmiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+