Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
19. augusts, 2015
Drukāt

Zili zaļi brīnumi sestdien gaidīs Tērvetes dabas parkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

22. augustā Tērvetes dabas parkā, ko apsaimnieko AS “Latvijas valsts meži”, norisināsies Brīnumu un pārsteigumu diena, portālam LA.lv pastāstīja dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece Laura Zalcmane.

Šajā dienā parka apmeklētājus gaida jauka tikšanās ar kādu brīnumdari, kas sola uzburt cirka cienīgus trikus, kurus turklāt kopā ar parka apmeklētājiem Lācis, kas mežā pārzina ikvienu, pat vismazāko taciņu, un būs triku meistara pavadonis pa parku.

Cirka meistara priekšnesumus būs iespēja noskatities vairākās vietās: plkst. 12 Rūķu sētā, plkst. 13 Raganas silā, plkst. 14 Atrakciju laukuma Brīvdabas estrādē.

Pēc žongliera priekšnesuma uz Brīvdabas estrādes ar jauku un mīļu izrādi uzstāsies amatierteātris “Stella”, lai lielus un mazus parka apmeklētājus priecētu ar teatrālu izrādi “Kad zāle bija divreiz”, stāsta Zalcmane. Izrāde, kas veidota pēc Anitas Karlisones grāmatas “Kad zāle bija divreiz” motīviemi, r neparastu draugu ceļojums no pieliekamā plašajā pasaulē, lai pārbaudītu draudzību, iegūtu jaunus draugus, prastu būt drosmīgi un piepildītu sapņus.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+