×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

Zilupē par imigrantu pārvietošanu aiztur vilciena apkalpi (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Zilupes novadā robežsargi par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēja piecus Vjetnamas pilsoņus un trīs viņu pārvietotājus, informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Pirmdien, robežsargi aizturēja piecus Vjetnamas pilsoņus, kuri ar kravas vilcienu nelikumīgi šķērsoja Latvijas – Krievijas robežu, un nonākot Latvijas teritorijā izlēca no braucošā kravas vilciena.

Notikuma vietā tika aizturēts viens Latvijas pilsonis, kurš sagaidīja Vjetnamas pilsoņus, lai tālāk tos pavadītu uz noteiktu pulcēšanās vietu.

Saistībā ar personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai aizturēts arī kravas vilciena mašīnists un viņa palīgs, kuri ir Krievijas pilsoņi.

Pret Vjetnamas pilsoņiem sākti kriminālprocesi par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, savukārt pret abiem Krievijas pilsoņiem un Latvijas pilsoni – par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Visas aizturētās personas ievietotas Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Dzelzceļ, skaties mašīnistu pilsonību! Atbildēt

    Ja kravu pārvadāšanu pat nevar uzticēt Krievijas pilsoņiem, un tie pārkāpj mūsu likumus, jānosaka to darīt LR pilsoņiem.

  2. А куда грузовой поезд то дели? Он так и остался на станции Зилупе стоять? А ведь там груз.

Draugiem Facebook Twitter Google+