×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. maijs, 2016
Drukāt

Zilupes mērs Agafonovs saņēmis iespaidīgu mantojumu no mātes (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Zilupes mērs Oļegs Agafonovs (“Latgales partija”) kļuvis turīgs, pateicoties mantojumam no taupīgās mātes, 8.maijā ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

Raidījums ziņoja, ka vienīgie ienākumi viņam esot darba alga, bet ienākumu deklarācijā uzrādīti pārsimts eiro lieli skaidras naudas uzkrājumi, tūkstošiem eiro lieli dāvinājumi un lepns auto.

Agafonovs atklāj, ka pāris simtus tūkstošu eiro skaidrā naudā viņam savulaik esot mantojumā atstājusi māte.

Raidījums norāda, ka Rēzeknes tiesā Ludzā jau 2008.gadā nonāca krimināllieta pret Agafonovu un viņa sievu Irinu. Viņus apsūdz par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā.

Viņa vairākkārtējai apstiprināšanai pašvaldības vadītāja amatā šķērslis nav bijušas ne ziņas medijos par Agafonova cietumā pavadīto laiku astoņdesmitajos gados par huligānismu un laupīšanu, ne arī aizdomas par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un kukuļa izspiešanu apjomīgajā Latgales kontrabandas lietā.

Pērn Agafonovam pašam nekas nepiederēja. Viņa ienākumi par darbu domē nepārsniedza 20 000 eiro. Īstā veiksminiece esot Agafonova sieva Irina. Viņai pieder gan kapitāldaļas uzņēmumos, gan zemes un dzīvokļi. Tostarp māja Nirzas ezera krastā. Tā arī esot uzbūvēta par sievas naudu.

Kā skaidro raidījums, Agafonova sieva Irina ir Zilupes pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šitie tipiņi “iedvesmo” maksāt nodokļus, nu paskatīsimies, kas būs.

  2. ap 2000 gadu iznāca krutīties Terehovas apkārtnē, Agafonovs bija vecis kas komandēja visu kriminālo kontrabandas plūsmu, lūk kur radās tie mammas ietaupījumi

  3. Kāds inteliğences un godīguma apgarots skatiens….

Draugiem Facebook Twitter Google+