×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Veselīgās šokolādes ražotājs attīstībā plāno ieguldīt pusmiljonu (7)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Pure Chocolate" fabrikā Pūrē ražotais produkts - uztura bagātinātājs no šokolādes "Purified".

Uzņēmēju Pētera un Aivara Žimantu, kā arī kardiologa Andreja Ērgļa kopuzņēmums SIA “Purified”, kas ražos uztura bagātinātāju – šokolādi – turpmākajos piecos gados plāno attīstībā ieguldīt vairāk nekā 500 000 eiro, informēja uzņēmuma pārstāvji.

“Tās būs ilgtermiņa investīcijas, kuras ieguldīsim produkcijas klāsta paplašināšanā, zinātniskajā izstrādē un jaunu tirgu meklējumos,” sacīja “Purified” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Ērglis.

Viņš arī norādīja, ka jau šovasar plānots sākt produkcijas eksportu uz Lietuvu, savukārt līdz gada beigām plānots apgūt Igaunijas tirgu.

“Uztura bagātinātāju bizness ir specifisks, jo strādājam ar zāļu lieltirgotavām. Tā kā šī ir visai sarežģīta joma, līdz ar to ir nepieciešamas ilgākas iestrādes. Plānojam, ka kaimiņvalstu tirgos izplatīsim sākumā četrus, bet vēlāk – vēl trīs veselīgās šokolādes veidus,” atzina uzņēmējs.

Kā ziņots, pērn dibinātais SIA “Purified” sācis ražot šokolādi – uztura bagātinātāju. Produkts ar zīmolu “Purified” satur augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementu kombināciju un tiek ražots SIA “Pure Chocolate” fabrikā Pūrē.

Jaunās šokolādes tehnoloģija tikusi izstrādāta biedrībā “Birti” (Baltic Institute of Research, Technology and Innovation), kuras mērķis ir radīt labvēlīgus apstākļus inovāciju procesam, zinātniekiem un uzņēmējiem kopīgi strādājot pie pasaules līmeņa produktu attīstīšanas un ražošanas.

“Pateicoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstam, Latvijas Universitātes Kardioloģijas zinātniskajā institūtā un SIA “Silvanols” tika pētītas un patentētas dabas vielu flavonoīdu kombinācijas. Balstoties uz šiem pētījumiem, tika radīti sirds, redzes, smadzeņu un vispārējai veselībai vērtīgi produkti beļģu melnajā šokolādē,” iepriekš norādīja Ērglis.

Kā ziņots, “Purified” dibināts 2014.gada 10.janvārī, un tā pamatkapitāls ir 15 000 eiro.

Kā liecina SIA “Firmas.lv” informācija, Aivaram un Pēterim Žimantiem katram uzņēmumā pieder pa 25% kapitāldaļu, AS “Sistēmu inovācijas” – 30%, bet 10% – Andreja Ērgļa dēliem Kristapam un Mārtiņam Ērgļiem.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Mārtiņš Ērglis, valdes locekle – Zane Pētersone, bet padomes priekšsēdētājs – Kristaps Ērglis, savukārt abi Žimanti un Andrejs Ērglis ir uzņēmuma padomes locekļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. varētu domāt ,ka tikai Andrejs Ērglis ārstē sirdis.Viņš nevienam nepieder un dara ar savu dzīvi ko grib .Lai nu tie runātāji izdara tik daudz kā profesors un tad Latvijā viss zeltu un plauktu.Kāpēc viņš un viņa ģimene nevarētu būt bagāti un nodarboties ar biznesu .?Aiz sirds pārpilnības mute runā skauģiem.Neviens neliedz izdarīt tik daudz laba kā viņš ir izdarījis un vēl vairāk. Uz priekšu…!Vēlu veiksmi šajā jomā gan Andrejam Ērglim ,gan dēliem ,gan partneriem .Lai viss izdodas.!

  2. Kur šo bagātinātāju pārdos__aptiekā vai veikalā?

  3. Arī iekš LV tagad iemācījušies ražot produktus “ar augstu pievienoto vērtību” 🙂 Rēķinot uz gramiem, pieļauju visdārgākā šokolāde Baltijā un Austrumeiropā noteikti! Vai labākā – tas gan jautājums.

  4. Vai tas nenotiek Kardioloģijas centra darba laikā? privāts bizness

  5. Latvijā vairs nav sirdslimību problēmu? Kardiologi ražos šokolādi, kas dakterēs slimās sirdis???

  6. Nav jau pirma Ergla afera. Zel ka var paraut lidz Pures sokoladi. Garsiga. Bija.

Draugiem Facebook Twitter Google+