Horoskopi un mistika

Spēka zīmes janvārim – Saules rats un meteņa zīme 2

Ilustrācija – Brigita Ektermane

Saules rats simbolizē bezgalību, pasaules rotāciju, bet meteņa zīme ir jauna, dinamiska aizsākuma simbols, uzsver “Latvijas Avīzes” kalendāra “Spēka zīmes” veidotāja Brigita Ektermane. Viņasprāt, tieši šīs zīmes vislabāk raksturo gada pirmo mēnesi, tāpēc tās dāvinām arī visiem portāla “LA.lv” sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”, “Twitter” un “draugiem.lv”.

Saules rats ir viens no kosmiskās kustības pamatsimboliem, kas pārvalda zvaigznes un planētas, kā arī mūžīgo atkārtošanos un nepārtrauktās izmaiņas. Saules kustība un rata ritējums kopumā ir saistīti ar laika un dzīves ritējumu. Ne tikai Latvijā, bet daudzviet citur senajā Eiropā, kur tikuši svētīti Saules gaitas svarīgie brīži, vasaras Saulgriežu punktā degošu ratu laida no kalna, simbolizējot dienas sarukšanu un īsākās nakts pārvēršanos jaunā dienā.

Meteņu zīmes slīpais krusts, kurš aizpilda Saules zīmes tukšumu, rada jaunu, dinamisku attīstības stāvokli un norāda uz apzinātu ieiešanu dzīves telpā, dažādo dzīves materiālo un ideālo procesu viducī. Noskaņojieties uz skaistu nākotni, jauniem iespaidiem! Lietojot šo zīmi, jūs izvairīsieties no briesmām, nelaimēm un uzbrukumiem.

Saistītie raksti
LA.lv