Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zīmīgais datums 17.07.2017. Šajā dienā visas nejaušības ir likumsakarīgas! 16

Foto – Fotolia

Auns

Piedāvājam uzzināt, kas gaidāms dienā ar trīs septītniekiem. Lai zvaigznes nesastrādātu nedarbus, tici tikai labajām lietām. Bet negatīvos horoskopa aspektus uztver vienkārši kā brīdinājumu.

Galu galā mūsu liktenis tikai mūsu pašu rokās, bet horoskops ir vien palīglīdzeklis pareizā virziena nospraušanai.

Laba diena, ko raksturo paaugstināts dzīves potenciāls, liela personiskā pievilcīga un magnētisms. Kāds patīkams jaunums, iespējams, liks tev mainīt iepriekš izstrādātos plānus. Neatsakies izpildīt kādus lūgumus, bet savus lēmumus jāpieņem prātīgi un bez steigas. Lai ko tu nedarītu, paļaujies uz partneru atbalstu un draugu padomu. Zvaigžņu stāvoklis šodien sola vispārēju atzīšanu un lieliskas attiecības personiskajā dzīvē.

Vērsis

Sarežģīta un samērā nervoza diena, kurai raksturīgas gan negatīvas, gan pozitīvas iezīmes un notikumu attīstība. Iespējami negaidīti likteņa pavērsieni, kas var radīt finansiālus zaudējumus un neplānotus izdevumus, savukārt jebkuram lēmumam var būt negaidītas sekas. Jauna darbības veida meklējumi nenesīs rezultātus. Nav izslēgtas problēmas attiecībās ar pretējo dzimumu, arī ar tuviniekiem var gadīties domstarpības.

Dvīni

Tavs emocionālais un fiziskais stāvoklis ir lielisks! Lai ko tu nedarītu, iespēja gūt panākumus ir ļoti augsta. Īpaši labvēlīga diena tiem Dvīņiem, kas nodarbojas ar radošām lietām. Iespējamas noderīgas iepazīšanās un tāda apstākļu sakritība, kas ļoti veicinās tavu mērķu sasniegšanu. Daudzus Dvīņus šodien gaida kāds romantisks piedzīvojums, tikšanās ar seniem draugiem vai privātās dzīves problēmu atrisināšanās.

Vēzis

Laba, pozitīviem notikumiem piepildīta diena, jo īpaši stiprā dzimuma pārstāvjiem. Galvenais, nepalaist garām savu iespēj un izrādīt mērķtiecību ceļā uz vēlamo rezultātu, jo ļoti iespējams, ka drīzumā to ķersies pie jaunas darbības jomas un pāriesi jaunā attīstības līmenī. Vēža zīmē dzimušām sievietēm parādās iespēja pārskatīt iepriekšējos periodus un nospraust tuvākās nākotnes plānus. Vari saņemt arī dāvanas un vilinošus piedāvājumus. Gan dāmām, gan kungiem lieti noderēs pacietība un izturība, spēja apspiest negatīvas emocijas saskarsmē ar tuviem cilvēkiem.

Lauva

Sarežģīta, būtībā divējādi vērtējama diena – gan emocionālie, gan fiziskie spēki būs ļoti augstā līmenī, tomēr ienaidnieki var sarūpēt negaidītas problēmas, iespējama arī kāda ne pārāk patīkama vēsts. Tas kopumā var ietekmēt lietišķo jomu un iepriekš nosprausto mērķu sasniegšanu.

Ņem talkā veselo saprātu, balsties pieredzē, izrādi iniciatīvu un neatlaidību, meklē iespējas nostiprināt savas pozīcijas. Tas viss kopā ļaus gūt panākumus!

Jaunava

Diena Jaunavām nav visai labvēlīga, to apēno grūtības personīgajā dzīvē un attiecībās ar draugiem un kolēģiem. Gaidāmas krasas garastāvokļa svārstības, tieksme nepareizi novērtēt attiecības par partneriem. Iespējams, kāds nelabvēlis mēģinās ieskādēt, kas liks tev pieņemt stingru lēmumu attiecībā uz savu partneri. Zvaigznes iesaka atturēties no radikāliem lēmumiem, jo to sekas var izrādīties tev nelabvēlīgas. It visā paļaujies uz savu intuīciju un dzīves pieredzi!

Svari

Svariem samērā nervoza un nelabvēlīga diena. Dzīvības spēki un emocionālais potenciāls atrodas krituma fāzē, savukārt mājas rūpes un sadzīves problēmas prasa ātru lēmumu pieņemšanu. Šodien iespējama sliktāka pašsajūta nekā parasti, bet, ja gadījies saslimt, atveseļošanās var prasīt ilgāku laiku nekā citkārt. Iespējami strīdi ar radiniekiem un problēmas ar bērniem, kuri izaicinās pierādīt tavu autoritāti.

Skorpions

Labvēlīga diena jaunas informācijas izpētīšanai, garākiem braucieniem un ceļojumiem, saviesīgiem pasākumiem un jaunām mīlas attiecībām. Ļoti iespējams, ka šajā dienā notikusi nejauša iepazīšanās, pateicoties saskarsmes prasmēm, pāraugs materiāli ienesīgā sadarbībā. Zvaigznes sola panākumus papildu ienākumu meklēšanā un jaunu darbības veidu apguvē. Dienas noslēgumu pavadi patīkamā sabiedrībā vai ģimenes lokā.

Strēlnieks

Strēlniekiem ļoti nelabvēlīga diena, zvaigznes iesaka apbruņoties ar pacietību un neatlaidību savu pozīciju aizstāvēšanā. Centies izvairīties no veltīgiem strīdiem, jo rezultāts būs tikai sabojāts garastāvoklis. Šodien nav vēlams nodarboties ar jebkāda veida komerclietām, īpaši tādām, kas saistītas ar risku, bet jauni projekti, visticamāk, nesīs finansiālus zaudējumus. Dienas otrajā pusē negatīvās tendences mazināsies, tomēr sadzīves problēmas prasīs visu atlikušo laiku un, visticamāk, arī papildu izdevumus.

Mežāzis

Mežāzi gaida dažādas grūtības profesionālajās attiecībās un arī privātajā dzīvē. Var gadīties ķibeles darba frontē. Sievietēm Mežāžiem piesardzīgi jāizturas pret jaunu iepazīšanos. Vīriešiem jāizslēdz jebkāda veida risks un pārmērīga rosība darbā. Vēlama liela piesardzība darbā ar asiem priekšmetiem, jo iespējamas traumas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pēc būtības divējāda diena. Jutīsies lieliski gan fiziski, gan emocionāli, tomēr no pārmērīgas aktivitātes lietišķajā jomā labāk atturēties, jo iespējamas kļūdas darbā ar dokumentiem un notikumu novērtējumā. Nepadosies mācības un jaunu lietu apguve – to atliec uz citu dienu. Vislabāk veiksies tiem Ūdensvīriem, kas darbojas pakalpojumu sniegšanas jomā, lai gan jāsaglabā piesardzība, jo veiksme var novērsties visnepiemērotākajā brīdī. Dienas otrajā pusē iespējams saņemt patīkamus jaunumus, piemēram, izdevīgu piedāvājumu, kas ļaus krietni nopelnīt.

Zivis

Zivīm iespējami konflikti lietišķajā jomā – ar kolēģiem vai priekšniecību. Šodien vari saņemt negaidītas ziņas, kas var mainīt nākotnes plānus pat ilgākā perspektīvā. Nav izslēgtas arī ķibeles ar veselību, jāatturas no visa, kas var kaitēt veselībai. Tas attiecas gan uz ēdieniem un dzērieniem, gan iespējamām traumām.

LA.lv