×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Zināmas Eiropas gada pašvaldības

Sesks_LETA4

Žūrija paziņojusi uzvarētājus konkursā “Eiropas Gada pašvaldība 2013” – Iecavas novads un Liepāja. 


 

Uzvarētāji nominācijā “Pašvaldība kultūrai” ir Valmiera un Talsu novads, atzinības šajā nominācijā ieguvis Rēzeknes novads un Preiļu novads. Uzvarētāji nominācijā “Pašvaldība integrācijai un iekļaušanai” – Jelgava un Kandavas novads, nominācijā “Pašvaldība veselībai” – Jūrmala un Siguldas novads, nominācijā “Pašvaldība Eiropas Savienības vērtību popularizēšanai” – Amatas novads un Rēzekne, atzinību šajā nominācijā ieguvis Alūksnes novads. Rucavas novadam speciālo balvu pasniegs žurnāls “Logs” un Jēkabpils novadam tikusi “Latvijas Avīzes” balva.

Kopš 27. augusta konkursa vērtēšanas komisija apmeklēja 15 pašvaldības, kurās iepazinās ar paveikumiem iedzīvotāju integrācijas, kultūras jomā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā, kā arī Eiropas Savienības vērtību popularizēšanā un iedzīvotāju iesaistē starptautiskajā sadarbībā.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 18. oktobrī. Balvas pasniegs konkursa ģenerālsponsors AS “Swedbank”, ka arī sadarbības partneri un atbalstītāji – Taipejas misija Latvijas Republikā, “Latvijas dzelzceļš”, SIA “Lattelecom”, AS “Grindeks”, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kultūras ministrija, Labklājības ministrija, Veselības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Ar balvām iepriecinās AS “Laima”, AS “Valters un Rapa”, kā arī AS “Latvijas valsts meži”.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+