×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
27. aprīlis, 2017
Drukāt

Zināmas “X Faktora” reģionālo atlašu norises vietas un laiki (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijā ir daudz talantīgu dziedātāju, kuri pelnījuši iespēju iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai! Vokālie talanti aicināti uz pasaulē skatītākā muzikālā realitātes šova “X Faktors” reģionālajām atlasēm no 8. līdz 13. maijam Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī un Rīgā.

Muzikālie talanti – jauni un ar dzīves pieredzi, solisti un vokālās grupas no jebkura Latvijas vietas – šī ir jūsu lielā iespēja! Vēl līdz 7. maijam ir iespēja aizpildīt pieteikuma anketu xfaktors.lv! (http://skaties.lv/izklaide/sovi-un-seriali/sovi/x-faktors/piesakies/?utm_source=xfaktors_archive&utm_medium=link&utm_campaign=skaties-internal ).

Ja kāds dziedātājs nepagūst noteiktajā laikā reģistrēties, tas nav šķērslis, jo atlasē noklausīsies visus, kas ieradušies!

Dziedātāji tiks gaidīti:
• 8. maijā plkst. 15.00 Liepājā – Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības iela 39
• 9. maijā plkst. 15.00 Valmierā – Valmieras kultūras centrā, Rīgas iela 10
• 10. maijā plkst. 15.00 Jelgavā – Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24
• 11. maijā plkst. 15.00 Rēzeknē – Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, Atbrīvošanas aleja 95a
• 12. maijā plkst. 15.00 Daugavpilī – “Park Hotel Latgola”, Ģimnāzijas iela 46
• 13.maijā plkst. 12.00 Rīgā – Spīķeru koncertzālē, Maskavas iela 4 k-1

Reģionālajās atlasēs “X Faktors” pretendentiem būs jāizpilda dziesma pēc savas izvēles, kā arī jābūt gataviem nodziedāt kādu dziesmu pēc žūrijas lūguma un atbildēt uz jautājumiem par savu pieredzi un muzikālajām iecerēm. Varēs dziedāt pie līdzi paņemtas fonogrammas vai bez pavadījuma. Talantus uzklausīs un vērtēs šova producentu un mūzikas redaktoru komanda ar pieredzi mūzikas un šovbiznesa jomā. Par atlases rezultātiem tiks informēts katrs dalībnieks individuāli. Labākie no reģionālajām atlasēm vasaras izskaņā tiksies atlases finālā Rīgā.

Par “X Faktoru”
“X Faktors” ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka “X Faktora” dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.
http://tvplay.skaties.lv/embed?id=831744&autostart=false

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+