×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. marts, 2016
Drukāt

Zināmi lielākie valsts parādnieki; nav nomaksājuši 254,99 miljonus eiro (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lielāko 100 nodokļu parādnieku parāds valsts budžetam 1.martā bija 254,99 miljoni eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) elektroniskajā datubāzē pieejamā informācija.

Starp desmit lielākajiem parādniekiem valsts budžetam ir trīs privātpersonas un septiņi uzņēmumi.

Jau šā gada 1.februārī ilglaicīgo lielāko parādnieku Jevgeņiju Jakovļevu sarakstā 1.vietā ir nomainījusi SIA “M4U”, kuras parāds 1.martā ir 31,486 miljoni eiro.

Saskaņā ar “Firmas.lv” un aģentūras LETA veidoto “Latvijas biznesa gada pārskatu 2015” 2014.gadā “M4U” bija otrs lielākais elektrotehnikas un elektronikas nozares uzņēmums ar 33,02 miljonu eiro apgrozījumu. Uzņēmumam pagājušā gada oktobrī ir apturēta saimnieciskā darbība. “M4U” vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Artjoms Voropajevs.

Otrais lielākais parādnieks ar 19,16 miljonu eiro parādu ir Jakovļevs. Trešajā vietā ir SIA “AVT Nafta” ar 9,106 miljonu eiro parādu.

Ceturtajā vietā ar 8,973 miljonu eiro parādsaistībām marta sākumā VID ierindojis Vadimu Mitrofanovu, kuram ar 8,769 miljonu eiro saistībām seko AS “Krāsainie lējumi”. Sestajā vietā ar 7,935 miljonu eiro parādiem ierindota SIA “Eco Tyre Baltics”.

Septītajā vietā valsts lielāko nodokļu nemaksātāju sarakstā VID ar 5,677 miljonu eiro saistībām ierindojis SIA “Baltic Lumber Products”, astotajā vietā bija SIA “Future Vision”, kuras parādsaistības bijušas 5,308 miljoni eiro, devītajā vietā ierindota SIA “Cobold”, kuras parāds budžetam bijis 4,026 miljoni eiro. Savukārt desmitajā vietā ar 3,615 miljonu eiro saistībām ierindots Ēriks Mingazetdinovs.

Marta sākumā 92 lielāko parādnieku – uzņēmumu un privātpersonu – saistības pret valsti pārsniedza viena miljona eiro robežu.

Pērn janvāra sākumā 100 lielāko parādnieku kopējais parāds valsts budžetā bija 213,686 miljoni eiro.

Nodokļu parādnieku sarakstā VID ierindojis arī tādus pazīstamus uzņēmumus kā AS “Dzintars”, SIA “Nemo Holdings”, kā arī SIA “Pilsētmāju institūts Urban Art”.

Nodokļu parādnieku sarakstā ir virkne fizisku personu, tostarp zināmu uzņēmēju un zemes īpašnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Forša kompaška! Pirmie trīs KF pilsoņi Voropajevs,Jakovļevs un Mitrofanovs, tad pašmāju ebrejs Gerčikovs, bet vienīgais latvietis Saknītis miris. Ko tālāk Pētersones kundze? Vilciens aizgājis un atliek čakarēt Dobeles dzirnavnieku. Vismaz kāda darbības imitācija. Un ja nu Dana tagad mostās?

  2. Tādi seštautiešu uzvārdi! Pārdodam tik visu .

  3. TĀPĒC ESAM TĀDĀ BEDRĒ, KA SĪKIE UZŅĒMUMI TIEK KONTROLĒTI GANDRĪZ VAI PĀRDIENĀS, BET LIELĀS HAIZIVIS PELD BRĪVAJOS ŪDEŅOS, JA TIKAI SAMAKSĀ TIEM, KAM VAJAG, LAI NETRAUCĒ NEMAKSĀT.

  4. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    un tālāk? Tālāk nekas – tik krūmiņš kustēja… Nespējnieku valsts – te atbrauc huļigāns no britu salām, te robežžogi nebūvējas, te VID parādnieki smaida – lai ierēdņi pievērtu acis ar jauniem namiem un puķu mantojumiem…

  5. UN raudam ,ka mums nabadzīga valsts.Vai tad viņi par šādiem lieliem parādniekiem kļuva dienas laikā ?

Draugiem Facebook Twitter Google+