×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Zināms galvenais motīvs skolēnu dziesmusvētkos (1)

Foto - Aivars LiepiņšFoto - Aivars Liepiņš

Ingas Krišānes darbs ar devīzi “Rotā” ir atzīts par atbilstošāko mākslinieciskās koncepcijas ideju, kura jāattīsta un jāpilnveido XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vajadzībām, aģentūru BNS informēja Valsts izglītības satura centrā (VISC).

VISC sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Āboltiņa norādīja, ka patlaban sīkāka informācija par darbu netiks sniegta, jo pēc komisijas norādījumiem Krišānes darbs vēl tiks pilnveidots.

Konkursam tika iesniegti seši konkursa darbi, kurus vērtēja VISC izveidota komisija, tostarp režisore Anna Jansone, Latvijas Televīzijas projektu vadītāja Irēne Grūzīte, laikraksta “Izglītība un Kultūra” galvenā redaktore Daiga Kļanska, režisors, aktieris Valdis Lūriņš, mākslas maģistre Dita Pfeifere, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte, Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja, komunikācijas speciāliste Inga Vasiļjeva, bet atbildīgā sekretāre bija VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vadītājas vietniece Antra Strikaite.

Konkurss tika izsludināts, uzsākot gatavošanos nākamajiem svētkiem 2020.gadā.

Dziesmu un deju svētki ir unikāla Latvijas kultūras tradīcija un latviešu nacionālās identitātes sastāvdaļa. Svētki, kas ir lielākais notikums Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas dzīvē ar kulmināciju reizi piecos gados un kuru sagatavošana ir nepārtraukts un pēctecīgs process vairāku gadu garumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tur unikāls?, vai tad Igaunijā nekas nenotiek?m

Draugiem Facebook Twitter Google+