×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Zināms grupas “Astro’n’out” jaunā albuma “URDA” iznākšanas datums, sākas tā iepriekšpārdošana

Foto - Miks UžānsFoto - Miks Užāns

Šodien, 6. decembrī, sākas grupas “Astro’n’out” jaunākā albuma “URDA” iepriekšpārdošana interneta vietnē eKase.lv, savukārt albuma prezentācija plašākai publikai paredzēta nākamā gada 5. janvārī.

“Urda” ir jau piektais grupas “Astro’n’out” studijas albums par sajūtām, kas liek atkal un atkal uzdot sev mūžīgi urdošos, bet, iespējams, nekad neatbildamos jautājumus. Tajā ir 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši ir iepriekšējos divos gados izdotie singli “Turies” un “Atskatos”, kā arī novembra sākumā izdotais singls “Satiksimies, tiksimies”.

Grupa “Astro’n’out” sadarbībā ar producentu un albuma dziesmu līdzautoru DJ Rudd jaunajā albumā dažādo savu skanējumu, atsakoties no kategorizēšanas konkrētā žanrā – līdzās ierastajiem ģitāru tembriem jūtama elektroniskās un deju mūzikas klātbūtne, kā arī eksperimentālāki indie-pop analogo sintezatoru tembri. Tāpat arvien lielāka nozīme tiek pievērsta skaņu dizainam, kas grupai ļauj atklāt jaunas muzikālās takas, bet klausītājiem, mūzikas gardēžiem, sniedz patīkamu muzikālu piedzīvojumu.

Jau ziņots, ka nākamgad grupa dosies ilgi gaidītā un plānotā koncerttūrē. Kā norāda grupas soliste Māra Upmane-Holšteine, “jaunajā koncertprogrammā mēs izspēlēsim spilgtākās skaņu ainavas un galvenos albuma jautājumus, vienlaikus ar scenogrāfijas palīdzību radot kosmisku atmosfēru. Protams, kopīgi atcerēsmies arī savas iepriekšējo albumu pērles.”

Koncertu norises vietas:
– 10.02. Līvānu kultūras nams
– 11.02. Liepājas koncertzālē „Lielais dzintars”, Liepājā
– 14.02. Latgales vēstniecībā „GORS”, Rēzeknē
– 24.02. Aizkraukles kultūras namā
– 03.03. „Vidzemes koncertzālē”, Cēsīs
– 24.03. koncertzālē „Palladium”, Rīgā
– 01.04. Siguldas koncertzālē „Baltais Flīģelis”
– 15.04. Jelgavas kultūras namā


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+