Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. septembris, 2016
Drukāt

Zināms, kad Latvijā sāks tirgot “iPhone 7” un “iPhone 7+” (7)

Apple iPhone 7 un Apple AirPodsApple iPhone 7 un Apple AirPods

EPA

Tirdzniecībā “iPhone 7” un “iPhone 7+” būs piejams 23.septembrī, paziņojusi kompānija “Tele2”.

“Apple Inc.” trešdien prezentēja divus jaunus viedtelefona “iPhone” modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

“iPhone 7” un “iPhone 7 Plus” maksās aptuveni tikpat, cik modeļi, kurus šie tālruņi nomaina, cenai klientiem ASV sākoties no 649 dolāriem. Piegādes 25 valstīs paredzēts sākt 16.septembrī.

Viena no jaunā “iPhone” būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar “Apple” patentēto “Lightning-USB” kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat “Apple” arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar “iPhone”.

“Apple” trešdien notikušajā prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju “Nintendo Co.” paziņojot, ka “Super Mario Run” spēle šogad nonāks “App Store” veikalā.

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 45% tirgus daļu. “Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas. “Tele2 AB” grupai ir 14 miljoni klientu deviņās valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kuram tas scrap ir vajadzīgs?

  2. Un kuru tas interesē? Es personīgi agresorvalstu ražojumus neiegādājos, vienalga vai viņš nāk no auztrumiem vai rietumiem!

  3. ir zināms, ka sprāgstot akumulātori…
    kabatās, zem spilvena, uz galda …

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+