Ekonomika
Īpašums

Zināms, kas atradīsies bijušā Preses nama ēkā0


Preses nams.
Preses nams.
Foto: LETA

Sadarbībā ar investīciju pārvaldes uzņēmumu “Lords LB Asset Managment” tiek īstenots projekts, kas paredz bijušā Preses nama ēkā izveidot pirmo “InterContinental Hotels Group” (IHG) viesnīcu Latvijā, portālam “LA.lv” pastāstīja IHG pārstāvji.

Preses nama ēkā tiks veidota “Holiday Inn” viesnīca ar 280 numuriem.

Tā kā darījumu un atpūtas braucienu skaits uz Austrumeiropu turpina pieaugt, IHG, kas ir viens no pasaulē vadošajiem viesnīcu uzņēmumiem, paziņo par grupas pirmo viesnīcu Latvijā.

Tiek plānots, ka zīmola “Holiday Inn” viesnīca bijušajā Preses nama ēkā tiks atvērts 2022. gada septembrī.

Viesnīcā “Holiday Inn” Riga darbosies viens restorāns, un tā tiks veidota pēc “Holiday Inn” atvērtā tipa koncepcijas.

Prognozēts, ka tās novatoriskais dizains, kas apvieno reģistrācijas vietu, plašu foajē, restorānu, bāru, atpūtas zonu un biznesa centru, sniegs viesiem iespējas ieturēt maltīti, atpūsties, strādāt un izklaidēties vienā integrētā telpā.

Citas viesnīcas ērtības ietver konferenču/banketu zāli līdz 400 personām, sešas sanāksmju telpas, autostāvvietu, fitnesa centru un ātru, uzticamu bezvadu internetu.

Bijušā Preses nama ēkas prestižā atrašanās vieta ir savienota ar visiem lielākajiem transporta centriem un starptautisko lidostu “Rīgas” tikai astoņu kilometru attālumā.

IHG attīstības direktors Polijā un Austrumeiropā Migels Martins sacīja, ka Rīga ir plaukstošs komercdarbības un tūrisma centrs, un apmeklētāju skaits no visas pasaules turpina pieaugt.

“Mēs esam ļoti priecīgi par līguma parakstīšanu ar “Lords LB” par “Holiday Inn Riga” izveidi, kas būs pirmā IHG grupas viesnīca Latvijā. Rīga ir plaukstošs komercdarbības un tūrisma centrs, un apmeklētāju skaits no visas pasaules turpina pieaugt,” uzsvēra Martins.

Tādēļ ir arī lielāka nepieciešamība pēc uzticamiem viesnīcu zīmoliem, kas var izpildīt gan darījumu cilvēku, gan atpūtas ceļotāju prasības, piebilda Martins.

“Holiday Inn Riga” veido galveno posmu IHG paplašināšanās stratēģijā Austrumeiropā un Baltijas valstīs, ko nostiprina pieaugošais iekšzemes tūrisms, tūristu pieplūdums no valstīm, kurām nav nepieciešamas vīzas, tostarp, Ķīnas, Dienvidkorejas, Indijas.

Tāpat svarīgs ir arī Rietumeiropas IHG klientu ilgtspējīgais pieprasījuma līmenis, kurus saista jaunas ceļojumu iespējas un zemas cenas.

Vakar notikusī līguma parakstīšana par viesnīcas celšanu Rīgā ir ceturtais līgums par IHG viesnīcas izbūvi Austrumeiropā kopš šī gada sākuma. Pašlaik ir 25 IHG viesnīcas Austrumeiropā uzņēmuma zīmolu klāsta ietvaros, tostarp, “InterContinental”, “Holiday Inn”, “Crowne Plaza” un “Holiday Inn Express”.

“Lords LB Asset Management “Preses Nams”” attīstības padomes priekšsēdētājs Aivaras Abromavičius pauda pārliecību, ka viesnīcas izveide būs izcils ieguvums.

“Mēs ļoti priecājamies par iespēju sadarboties ar “IHG Holiday Inn Riga” izveidē. Kā viesnīcu attīstības speciālistiem mums bija sajūta, ka zīmols “Holiday Inn” ir vislabākā izvēle šai atrašanās vietai, un mēs esam pārliecināti par to, ka tas būs izcils ieguvums mūsu portfelim,” teica Abromavičius.

Viņš arī pauda cerību uz veiksmīgu sadarbību kopā ar IHG.

Saistītie raksti

“Pamatojoties uz mūsu zināšanām un pieredzi un IHG mērogu un spēcīgo zīmola atpazīstamību, mēs ar nepacietību gaidām veiksmīgu sadarbību un ceram strādāt kopā ar IHG citos projektos nākotnē,” norādīja Abromavičius.

LA.lv