Ekonomika
Bizness

Zināms, kas turpmāk vadīs “Olainfarm” 1

Foto LETA

Zāļu ražotāja “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja amatā iecelts līdzšinējais uzņēmuma izpilddirektors un valdes loceklis Oļegs Grigorjevs, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai “Nasdaq Riga”.

Vienlaikus atbilstoši “Olainfarm” padomes lēmumam kompānijas valdes locekļa amatā iecelts Kvalitātes vadības departamenta direktors Raimonds Terentjevs.

Izmaiņas kompānijas valdes sastāvā stāsies spēkā brīdī, kad Uzņēmumu reģistra komercreģistrā tiks izdarīts attiecīgais ieraksts.

Grigorjevs pievienojās “Olainfarm” 2001.gadā. Pirms tam viņš strādāja SIA “Grif” (no 2000. līdz 2001.gadam) un SIA “Aroma” (no 1996. līdz 2000.gadam). Viņam pieder 1000 “Olainfarm” akciju.

Savukārt Terentjevs sāka darbu “Olainfarm” 2011.gadā. Iepriekš Terentjevs bija pētnieks Latvijas Organiskās sintēzes institūtā. Viņam “Olainfarm” akcijas nepieder.

“Olainfarm” valdē strādā arī Salvis Lapiņš, Mārtiņs Tambaks, Mihails Raizbergs, Veranika Dubitskaja un Vladimirs Krušinskis.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad 9.decembrī 52 gadu vecumā mūžībā aizgāja līdzšinējais “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs un lielākais īpašnieks Valērijs Maligins. Viņš kļuva par “Olainfarm” valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā.

“Olainfarm” nodarbojas ar gatavo zāļu formu – farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju –, kā arī ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. “Olainfarm” koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 90,384 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,9% vairā nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, bet grupas peļņa samazinājusies par 15,1% un bija 6,598 miljoni eiro.

“Olainfarm” akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

LA.lv