Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. novembris, 2016
Drukāt

Zināms, kas vadīs VBTAI Riekstas – Riekstiņas vietā

Foto - LETAFoto - LETA

L. Rieksta Riekstiņa

Valdība šodien lems par sabiedriskās politikas centra “Providus” pētnieces Ilonas Kronbergas apstiprināšanu Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) vadītāja amatā.

Kā norāda Labklājības ministrijā, Kronbergai ir jurista kvalifikācija, maģistra grāds civiltiesisko zinātņu apakšnozarē un šobrīd viņa turpina papildināt zināšanas Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes doktorantūrā Krimināltiesisko zinātņu apakšnozarē.

Tāpat viņai ir ilggadēja pieredze valsts pārvaldē Tieslietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas resorā, nevalstiskajā sektorā kā sabiedriskās politikas centra “Providus” vadošajai pētniecei un augstākās izglītības jomā, tostarp starptautiskos projektos zinātniski-praktiskās pētniecības jomā.

Kronbergai ir arī ilggadēja pieredze vadošā amatā, strādājot Tieslietu ministrijas resorā, Latvijas Tiesnešu mācību centrā, kā arī esot vairāku Eiropas Komisijas, Šveices Konfederācijas un Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumentu finansēto projektu direktorei.

Šobrīd Kronberga ir Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta Pārmaiņu vadības nodaļas konsultante.

Kronbergas prioritāte jaunajā amatā būs akcenta pārnešana no sodīšanas uz problēmu savlaicīgu novēršanu.

Jaunā vadītāja amatā nomainīs Lailu Riekstu-Riekstiņu, kura amatu atstāt personīgu iemeslu dēļ. Rieksta-Riekstiņa inspekcijas priekšnieces amatā sāka strādāt 2005.gada decembrī.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+