Ekonomika
Bizness

Zināms, kur atklās Baltijā lielāko “Apple” produkcijas veikalu0

Publicitātes foto

Šā gada 9. novembrī centrālās un Austrumeiropas lielākais “Apple” produkcijas premium izplatītājs “iStyle” svin gada jubileju kopš ienākšanas Latvijas tirgū.

Pirmajā darbības gadā sasniedzot vairāk nekā 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, uzņēmums ir nolēmis paplašināt darbību un nākamajā gadā atvērt trešo veikalu Rīgā.

Tas būs Baltijā lielākais “Apple” produkcijas veikals 300 kvadrātmetru platībā un atradīsies daudzfunkcionālajā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”.

No 300 m2 lielās veikala platības lielāko daļu – 226 m2 – aizņems “showroom” jeb telpa, kurā klienti varēs izmēģināt jaunākās “Apple” ierīces un piedalīties īpaši organizētās apmācībās un semināros par Apple produktiem.

“iStyle” pārdošanas un mārketinga vadītāja Latvijā Ludmila Kaļinina norāda, ka uzņēmums ir gandarīts par finanšu rezultātiem un šogad padarīto. Ieviešot jaunus pakalpojumus un attīstot biznesu Latvijā, pirmajā darbības gadā, “iStyle” strādājis rentabli, sasniedzot 2,5 miljonu eiro apgrozījumu.

Vidēji mēnesī tika pārdoti 250 “iPhone” viedtālruņi, 100 “Mac” datori, 50 “iPad” planšetdatori un citas ierīces, kopumā ik mēnesi apkalpojot vairāk nekā 15 000 apmeklētāju.

“Latvijā vērojam samērā strauju izaugsmi un novērtējam šī reģiona potenciālu, tāpēc tika pieņemts lēmums atvērt jau trešo zīmola veikalu Rīgā,” stāsta Kaļinina.

Līdz ar darbības attīstību Latvijā, “iStyle” šogad Latvijā ieviesa arī “Apple” iekārtu autorizēto servisu, veco iekārtu atpirkšanas pakalpojumus, sāka piedāvāt klientiem “iPhone”, “iPad” un “Mac” apdrošināšanu, kā arī pagarināto garantiju un finanšu līzinga pakalpojumus.

“iStyle” ir premium klases “Apple” izplatītājs, kas specializējas oriģinālo “Apple” produktu un aksesuāru tirdzniecībā un pilna servisa atbalsta nodrošināšanā klientiem.

“iStyle” pieder informācijas komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu grupai “Midis Group”, kas pasaulē plaši pazīstama pēc piedāvātā plašā produktu klāsta, kurā ietilpst programmatūras un aparatūra, servisi, izplatīšana un sistēmu integrācija.

“Midis Group” pieder 150 uzņēmumu visā pasaulē, un šajos grupas uzņēmumos ir nodarbināti vairāk nekā 4500 cilvēku. “Midis Group” spēlē nozīmīgu lomu “Apple” produktu izplatīšanā un premium klases “Apple” izplatītāju biznesā Centrālajā un Austrumeiropā.

Saistītie raksti

“iStyle” veikali darbojas desmit Centrālās un Austrumeiropas valstīs – Čehijā, Ungārijā, Rumānijā, Slovākijā, Bulgārijā, Slovēnijā, Horvātijā, Serbijā, Maķedonijā un Latvijā. iStyle ir 42 veikali 19 pilsētās.

Pirmie “iStyle” veikali Latvija tika atvērti 2017. gada oktobrī t/p “Alfa” un modes un izklaides centrā “Riga Plaza”. 2019. gadā “iStyle” plāno atvērt trešo “Apple Premium Reseller” veikalu Latvijā, topošā daudzfunkcionālā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”. Tas būs lielākais “Apple Premium Reseller” (APR) Baltijā.

LA.lv