Ekonomika
Bizness

Zināms, kur “Maxima” atklās trīs jaunus veikalus0


“Maxima” veikals.
“Maxima” veikals.
Publicitātes foto

“Maxima Latvija” novembrī plāno atklāt trīs veikalus Rīgā, turpinot īstenot investīciju programmu pircēju iepirkšanās iespēju paplašināšanai, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem 15. novembrī tiks atklāts “Maxima XX” veikals Kurzemes prospektā 141, Rīgā, kā arī divi mazāka formāta veikali – 15. novembrī durvis pircējiem atkal durvis vērs “Maxima X” Nometņu ielā 29b un 29. novembrī “Maxima X” Lidoņu ielā 3.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka šogad teju katru mēnesi tikuši atklti jauni vai rekonstruēti un modernizēti esošie veikali.

Nozīmīgas pārmaiņas ir gaidāmas arī novembrī, atklājot vēl trīs veikalus, lai “Maxima” pircējiem un darbiniekiem nodrošinātu mūsdienīgu iepirkšanos ērtās, gaišās un modernās telpas.

“Mūsu darbinieki un sadarbības partneri ik katru “Maxima” veikalu izveidi ir rūpīgi plānojuši vairākus mēnešu garumā, ieviešot būtiskus uzlabojumus, lai padarītu iepirkšanos vēl patīkamāku,” atzīmē Āboltiņa.

Veikalu tīkla paplašināšanas laikā tiek veikta gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām.

Vienlaikus “Maxima Latvija” attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēma.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” šogad īsteno investīciju programmu ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Programmas laikā līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp, “Maxima Express”.

Saistītie raksti

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 159 veikaliem Latvijā, no kuriem 127 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un pieci ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv