×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Zināms lielākā laimesta ieguvējs Latvijas vēsturē (10)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvijas vēsturē lielākā loterijas laimesta saņēmējis ir vīrs no Pierīgas, informēja “Latvijas Loto”.

815 001,83 eiro – tik lielas summas ieguvējs vakar bija ieradies nokārtot ar laimesta saņemšanu saistītās formalitātes. Starp 40 un 50 gadu vecs vidēja auguma vīrs ar sastrādātām rokām nevēlējās atklāt savu vārdu un uzvārdu. Tikai pastāstīja, ka ir algota darba ņēmējs kokapstrādes nozarē.

Nedaudz samulsis, nedaudz uztraucies viņš teica, ka nebija zinājis, ka šis ir lielākais loteriju laimests Latvijas vēsturē. Priecīgo ziņu viņš uzzinājis pagājušās piektdienas vakarā. Vīrs stāsta: “Bija jau vēls, sieva rosījās pa māju. Iegāju internetā, skatos – 815 tūkstošu laimests! Cēlu augšā citus ģimenes locekļus, rādu sievai – nu neticami! Viņi man prasa, vai tas gadījumā nenozīmē, ka laimests ir 815 eiro, nevis 815 tūkstoši. Es saku – nu bet cipari taču norāda uz tūkstošiem. Teicu, ka pirmdien visu noskaidrošu un… tā kā man vēl bija nedaudz no hokeja saglabājies… tad ielēju un neslikti gulēju.”

Kopumā ģimenē ir saglabāts miers, nevienam citam par laimestu nav stāstījuši un centīsies to nedarīt, cik vien ilgi iespējams. Naudas izlietojumam zināmi divi konkrēti mērķi – pabalstīt bērnus un attīstīt lauksaimniecisko darbību. Vienu gan laimētājs atzīst – gan viņš, gan sieva esot ļoti taupīgi cilvēki.

Loterijas šis kungs spēlējot regulāri, taču par mazām summām. Laimīgajā biļetē bijuši atzīmēti viņam nozīmīgi skaitļi. Interesanti, ka laimētājs gribējis vienu no skaitļiem atzīmēt sievas gadu skaitu, bet nokļūdījies par vienu ciparu – un izvilcis laimīgo lozi.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. nafig kaut kam jazina cik tas cilveks vinnejis…. . CuKU ZEME

  2. Ja tā ziņa nav izdomājums un fuflo, tad laimīgajam vīriņam silti ieteiktu turēt muti un neplātīties. Ja uzzinās ziedojumu vācēji, bandīti vai pat baznīcas cilvēki, laimīgajam dzīve paliks pavisam nelaimīga. Centies turēt muti un vislabāk nomaini dzīves vietu. Arī sievai iesaki nekladzināt!

  3. Manuprāt lielākie laimētāji jau sen zināmi – Parex izbijušie važoņi, Andris, Aivars, Ainārs vēl rinda tādu pat laimētāju uz citiem burtiem… Jātirgojas ar valsti ne jāpērk loterijas, ja laimēt gribas…

  4. JAUKI, KA CILVĒKS LAIMĒJIS TĀDU NAUDAS SUMMU! KĀPĒC KĀDAM BŪTU JĀZIN VIŅA VĀRDS UN UZVĀRDS, NESAPROTU? MANI GALĪGI TAS NEINTERESĒ, VIENĪGI PRIECĀJOS PAR VEIKSMI!

  5. Mārketings! bet, ja patiesība, tad apsveicami.

  6. nezkapec Lv laimeja 1 no mazakajiem laimestiem kads vispar viking loto dzirdets kapec tad ne piemeram 39 000 000

  7. Diršana! Kāpēc katru otrdienu tiek publicēta tāda informācija? Un tikai otrdienas!

    • Tāpēc iesaku NEspēlēt, jo tad tev ir 100% iespēja nevinnēt! Ej čučēt, necepies, tev nav izredžu, jo biļeti nenopirki!

Draugiem Facebook Twitter Google+