×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Zināms pirmais simtgades loterijas dāsnā laimesta ieguvējs

Foto - LETAFoto - LETA

“Simtgades loterijā” laimēts pirmais no četriem lielajiem loterijas laimestiem 100 000 eiro apmērā, portālu LA.lv informēja “Latvijas Loto” pārstāve Aiga Roziņa.

Vienu no pirmajiem lielajiem laimestiem 100 000 eiro apmērā laimējis Dagdas novada iedzīvotājs Ēvalds, kurš strādā mežistrādē. Vīrietis līdz šim reti pārbaudījis savu veiksmi loterijā, joprojām ir ļoti pārsteigts un spēšot noticēt tikai tad, kad nauda būs kontā.

“Konkrēta plāna, kur ieguldīt laimestu, vēl nav, bet gribas iztērēt pareizi, piemēram, sava meža sakopšanai. Lai pēc gadu desmitiem citiem būtu, par ko priecāties. Gribas ieguldīt pareizi, lai labumu nauda nestu vēl ilgi. Man ir plāns dzīvot līdz 100 gadiem, tāpēc nauda būs vēl vajadzīga,” atklāj lielā laimesta ieguvējs.

Kopš “Simtgades loterijas” biļešu tirdzniecības uzsākšanas šī gada aprīļa vidū lielo laimestu 10 000 eiro apmērā laimējuši jau seši iedzīvotāji. Kopumā “Simtgades loterijas” sērijā ir divdesmit 10 000 eiro laimesti.

Biļešu dizainu veidojuši pieci Latvijas mākslinieki, bet zem loterijas biļetes nokasāmā slāņa atrodas 20 Latvijas simboli — rupjmaize, pīlādzis, kokle, papardes zieds, dziedātājs, ugunskurs, labība un citi. 10 000 eiro laimesta ieguvējs no Rīgas reģiona atklāj, ka viņa veiksmes atslēga slēpās tieši zem rupjmaizes simbola. “Īsta Latvijas rupjmaize ir vienīgā maize, kas man garšo. Tas, ka laimests bija tieši zem šīs zīmes, ir simbolisks rezultāts,” skaidro laimētājs.

Savukārt mājsaimniece no Madonas lielo laimestu, visticamāk, tērēs automašīnas iegādei.

Patīkamu pārsteigumu, laimējot 10 000 eiro, piedzīvoja veiksminieki no Rēzeknes novada, kas dalījās savā priekā ne tikai par laimestu, ko izmantos mājas siltināšanai, bet arī bija gandarīti par vērienīgo stipendiju programmu. Laimētāja sieva kā skolotāja atzina, ka piedāvātā stipendiju programma, būs lielisks “dzinulis” absolventu klases skolēniem, lai jauno mācību gadu uzsāktu ar jaunu sparu gan uzlabojot sekmes, gan sabiedrisko aktivitāti.

“Latvijas Loto” pārstāve skaidro, ka “Simtgades loterijas” kalpo noteiktam labdarības mērķiem – daļa no ienākumiem tiks ziedota Latvijas skolu perspektīvāko absolventu stipendijām.

“Simtgades loterija” ir līdz šim nozīmīgākais nacionālās momentloterijas projekts “Latvijas Loto” vēsturē ar kopējo apgrozījumu 5 miljonu eiro apmērā, kur laimestu fonds ir 3,2 miljoni eiro jeb 65 % no loterijas kopējās vērtības.

VAS “Latvijas Loto” ir Latvijas nacionālais loteriju uzņēmums, un tā vienīgais īpašnieks ir Latvijas valsts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+